Wpis z mikrobloga

#remontujzwykopem #szklarz #szklo
Potrzebuję na takiej ramię zamontować szybki zbrojone. Szyby mogę sobie zamówić docięte na wymiar. Tylko jak to zamontować?
Największym problemem jest to, że to jest od strony klienta gdzie musi być ładnie zrobione. Myślałem żeby w narożnikach dac po kropelce kleju do luster i wkleić, ale będzie widać przez przezroczysta szybe ten klej.
Teraz myślę żeby włożyć szybę po prostu i od przodu powklejac jakieś narożniki (może takie podpórki polek w szafie)

Macie jakieś pomysły?
Pobierz klokupk - #remontujzwykopem #szklarz #szklo 
Potrzebuję na takiej ramię zamontować sz...
źródło: comment_1644481391kyjuSuHJ97n0MN7qVqPh9g.jpg
  • 10
@blackmilk robili nam w drugiej restauracji to w profilach osadzają. I już na etapie produkcji profile przygotowane. A tu nam zrobili takie coś. I nawet jakby było od drugiej strony to bym wkleił i olać że widać klej, ale tu od strony klienta będzie :(
@smiech2 w sensie trójkątów? Coś takiego właśnie myślałem, tylko potrzebuje 72szt takie i już neta przeleciałem i nic nie znalazłem podobnego, a wycinać z czegoś to tak średnio chyba.

Teraz jeszcze wpadłem na pomysł, że w każdej szybce narożniki pomaluje na ten sam zielony kolor. I po prostu wkleje, to nie będzie widać kleju
@klokupk: W sensie nie trójkątów, bo to z tamtej strony to wygląda chyba jak przyklejony pod kątem kwadrat.
I to naklejony na kratownicę.
Więc z tej strony też musiałbyś tak nakleić.

I tylko kwestia, że szyba pewnie ma 3-5 mm a sama ramka będzie maiła około 1 cm. Wtedy trzeba by dać na rogach jakieś podkładki z filcu czy takie antypoślizgowe, żeby wypełnić ten 1 cm.