Wpis z mikrobloga

Ja mam takie nietypowe pytanko: kogo z wszystkich edycji HP warto na insta obserwować? Z tej edycji wyrzuciłam już wszystkich prócz Miłosza, Wiktorii, która tyle rzeczy reklamuje, że też mam ochotę ją wyrzucić, Mila, który ciągle gada o fit życiu aż do porzygu więc też wyrzucę go raczej i tyle...
#hotelparadise
  • 26
@ania1973: na IG ja przykładowo obserwuję ludzi których znam osobiście lub takich których nie znam, ale lubię/podziwiam (np. Martyna Wojciechowska).
W trakcie HP mogę jeszcze kogoś obserwować z ciekawości np. żeby zobaczyć jak odnosi się to sytuacji która dzieje się w hotelu w trakcie emisji programu, ale po programie moje zainteresowanie maleje niemal do zera... Wg mnie to nie są jakieś osobowości które porywają, nawet nie produkują ciekawych treści, są do
@kipman1: nie byłoby łatwiej.niezależnie od IG,do programu wybierają modeli,misterów,trenerów,znajomych Hubercików,uczestników urodzin Hubercików, znajomych ludzi z produkcji,ludzi z programów tvn,hostessy z Lovework itp.Plus kilka osób spoza tego grona,tzw.zapchajdziury.
@ania1973 obserwuje Wike Matiego z poprzedniej. Z 3 bo tylko tą jeszcze oglądałam Marcina Kare Bibi Simona Basie i w sumie nie wiem po co. Marcin dobry dla oka.
@bubba222: być może masz rację - bardzo martwi powtarzający się profil uczestników.
Aż nie chce mi się wierzyć że tylko takie osoby zgłaszają się do programu i nie ma z kogo wybierać. Nie oczekuję prawników, architektów, analityków, lekarzy ale na llitość boską niech coś ze sobą reprezentują.
@kipman1: @alenajpierwkawa: a jak już skończą się "przyjaciele króliczka",to stacja sama sobie znajdzie ludzi do programu,jacy jej pasują.Inga Bartnikowska przecież powiedziała,że to stacja się z nią skontaktowała i zaprosiła na casting,na którym oczywiście ją wybrali.Castingi to jeden pic na wodę,stąd ilość ludzi nieprzypadkowych i takich,którzy się znają .
@bubba222: Część osób z pewnością jest zaproszonych, ale z pewnością większość jest z castingu.
Ciekaw jestem czy idąc śladem edycji HP w innych krajach będą pojawiać się osoby z poprzednich edycji albo przykładowo byli partnerzy uczestników (ponoć na castingach bardzo duże były naciski na dowiadywanie informacji o byłych partnerach).
@alenajpierwkawa: sporo czasu po programie już jest... nie mam czego komentować w ich temacie.
PS: z tego co pamiętam to Vanessę bardziej polubiłem w końcowej fazie programu, a Mati mi się znudził i nie podobały mi sie jego różne zachowania.
@kipman1: to nie tak.PR to robiłeś Vanessie.Tyle ,że ona była postacią bezbarwną ,wyniosłą itp.Więc wychwalałeś Mila,bo był z nią w parze,więc niejako tym"podnosiłeś rangę" Vanessy.Potem Mil zaczął się cokolwiek dziwnie zachowywać,na wykopie zaczęli się z niego nabijać,więc przestałeś jego,a skupiłeś się na Vanessie,która w międzyczasie trochę się w programie wyrobiła.
@alenajpierwkawa: Jezu, Maryjo dziesiątki wątków przewijało się przez forum a Ty pamiętasz kilka komentarzy sprzed kilku miesięcy... To że nie interesuję się tym co sprzedawają na IG uczestnicy HP który się skończył - nie ma znaczenia - w trakcie programu interesowałem się nimi to o nich pisałem.
PS: nie chcę się kłócić ale ja przez 20 miesięcy napisałem prawie 3 razy mniej komentarzy niż Ty przez 2 ostatnie miesiące, zatem nie
@bubba222: Poniekąd masz rację, ale wydaje mi się że źle zostałem zrozumiany - ja pisałem bardziej pod tym kątem, że znam takie dziewczyny jak Vanessa i nigdy nie zawiodłem się na tego typu osobach. Może Vanessa niczym się nie wyróżniała, ale uważam że też nie zrobiła nikomu żadnego świństwa ani krzywdy jak np. Launo żeby mieszać ją z błotem (kometarze od Zatoki Sztuki, po Dubaje, sponsoringi i inne wymysły - jak
@kipman1: nieprawda. przekonywałeś wszystkich,że są razem,zapewniałeś,że TY jeden wiesz,że łączy ich głęboka,szczera i prawdziwa relacja,której nie pokazują,że nawet w programie tego nie pokazywano itp.Przekonywałeś,że wiesz,że znasz,że wszyscy się mylą,a ty masz rację, itd.I zapewniam cię,że zostałeś zrozumiany bardzo dobrze.