Wpis z mikrobloga

Jak tam wygląda sprawa z BF'em najnowszy? Warto to kupić czy na spokojnie grać dalej w V?

Drugie pytanie, szukam właśnie gry którą mogę odpalić casualowo i zaraz wyłączyć, więc mając do wyboru nowego BF'a albo World War 3, to co byście wybrali? Bo tak jak pamiętam hejt na WW3 tak ostatnio co raz więcej pozytywnych opinii z zamkniętej bety dociera i wychodzi na to że chyba ładnie ogarnęli temat.

#gry #battlefield2042
  • 10
  • Odpowiedz
WW3 to kupa. Drewniany gameplay, którego długo nie naprawią.
Jeśli chodzi o bf2042 - nie każdemu się podoba, jak dla mnie dużo więcej funu niż przy bf1 czy bfv ale chyba decyzja o przesunięciu dużych updatów i pierwszego sezonu zabije tą grę. Napewno połatane są bugi, które psuły rozgrywkę
  • Odpowiedz
@GoodSniper: BF2042 jest nie do naprawienia. Nie ma ani jednej dobrej mapy, wszystkie to totalnie puste i niemal płaskie tereny. Balans pojazdów to dno. Wszystko lepsze od tego.
  • Odpowiedz
@GoodSniper: Jeśli potrzebujesz jakiejś gry na już to albo zostań przy BFV albo kup BF4. WW3 jest spoko, ale jak widać nie wszystkim pasuje i jeśli nie jesteś pewny to możesz poczekać, bo chyba w połowie marca przechodzi na f2p i wtedy sobie potestujesz. BF2042 bym nie brał bo aktualnie gra nie jest warta swojej ceny i chyba gra w nią mniej ludzi niż w BFV.
  • Odpowiedz
@GoodSniper: Ponoć sporo, są serwery ale sam akurat nie grałem dawno, według reddita wiecej ludzi wraca do BFV. Jeśli nie masz parcia koniecznie na nową grę to zostań przy BFV a w marcu obadaj WW3. Mi się w WW3 spoko gra, właśnie jeden, dwa mecze wieczorem dla zabawy. Ale to wciąż zamknięta beta, 4 mapy no i do tego grind jednak jest spory. Do tego po starcie open bety postęp ma
  • Odpowiedz
@GoodSniper: w bf4 bez problemu znajdziesz sporo pełnych serwerów. Chwilowo jestem bez kompa, tak to bym Ci wrzucił screena z wyszukiwarki, ale ktoś na pewno to potwierdzi zaraz
  • Odpowiedz