Wpis z mikrobloga

Jako że melin znowu jes bez pracy chciałbym przypomnieć kutki poradnik sprawie pracy przygotowany przez azbeta co #!$%@?ł hajs z donejtów i uciekł do Belgii.

"Kutki poradnik co i jak sprawie pracy. Doszanuj robię to dla Ciebie.

Postaram się to rozłożyć na poszczególne sektory.

1. Jeśli pracodawca będzie chciał wziąć na Twoje dane kredyt na zakup sprzętów typu: szczotka, łopata, taczka ine rzeczy powiedz mu, żeby się puknął dwa razy w główkę.

2. Nie oddawaj moczu w miejscach, gdzie jesteś w zasięgu kamer. Wiem, wiem czeba się starać, ja rozumiem, że idąc do toalety tracisz cenny czas, który to można spożytkować w inny sposób np. na grabienie liści. Co za dzban z tego pracodawcy, że nie zrozumiał tego. Khyyy

3. Pamiętaj sprzęty tego typu (Numatic Vario) są bardzo trudne w opanowaniu. Bardzo łatwo o wypadek zwłaszcza wtedy kiedy znajdujemy się w pobliżu schodów. Teraz już wiesz, że tymi pojazdami nie zjeżdża się ze schodów. Rozumiem ten de...il mógł Cię o tym ponimformowac.

4. Jak zaśpisz dwa, trzy razy, góra dziesięć to świat się nie zawali. W pracy czeba być wypoczętym niż zmęczonym.

5. Harnaś TO TWÓJ WRÓG. Co za imbecyl wymyślił alkomaty! Bu ha ha rozumiem w takie urządzenia wyposażona jest np. Policja, ale żeby pracodawca też? Dziwne to jes

6. Nie daj sobą pomiatać w pracy. Twoje grabie to Twoje grabie, a nie żeby Ci ktoś podmieniał. Nie podoba się to niech sobie grabi sam. Proste? Proste...

7. Jak już dostaniesz wypłatę to przestań myśleć, że starczy Ci pieniędzy do końca życia.

8. Ogłoszeń na Olx jest od groma ciut, ciut, jeśli nie spodoba Ci się praca to nie przejmuj się w ciągu 3 lat nabrałeś dużo doświadczenia pracując w wielu firmach.

9. W razie wu można zamawiać pozdrowienia, życzenia, hejty ine rzeczy.

10. Gdybyś miał już dość wszystkiego, to idź i sprawdź jak Mila dba... "

#bonzo
  • 9
  • Odpowiedz
1. Jeśli pracodawca będzie chciał wziąć na Twoje dane kredyt na zakup sprzętów typu: szczotka, łopata, taczka ine rzeczy powiedz mu, żeby się puknął dwa razy w główkę.


@kambiodolor:
  • Odpowiedz