Wpis z mikrobloga

Dzień dobry
Znów długi okres ciszy pod tagiem #modelarskarzeznia Tym razem spowodowane pracami remontowo przeprowadzkowymi. Warsztat w trakcie reorganizacji, ale zakupy zawsze można zrobić.

#rosja na czasie to poszedłem w tym kierunku.

Musze tutaj pochwalić działanie mojehobby.pl oraz inpostu. Zamówienie złożyłem w czwartek ok. 13:30, paczka ok 16 już była w rękach kuriera, a na drugi dzień przed 10 już u mnie w paczkomacie. Szok!

#lotnictwo #modelarstwo
Pobierz Rzeznik124 - Dzień dobry 
Znów długi okres ciszy pod tagiem #modelarskarzeznia Tym r...
źródło: comment_1644322766Qw1dpb4IKyr59Uo444ntly.jpg
  • 9
@Ordynat_Michorowski: Miałem robić araba ale postanowiłem zachować kalki i zrobić jak trochę się podszkole.

W planie zakup overtrees bezpośrednio od edka z kompletem blach i kokpitu, całkiem sensowne ceny mają.

Uważaj jak kokpit wkładasz do kadłuba bo ja trochę krzywo przyczepiłem i pakiet z działkami przestał pasować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Towarzysz_Moskvin: ten jest ciekawy, bo można go zrobić w natural metal finish, a zarazem ma komplet napisów eksploatacyjnych oraz fajne "zamalowane" kalki.
Ze spasowaniami nie takie rzeczy się wyczyniało. Nie wiem na zaś ile balastu wklejać na przód, żeby potem prosto stał.
Also, gdzie antenę zgubiłeś? Powinien iść przewód od ogona do gniazda przy owiewce
@Ordynat_Michorowski: Model skończony w niedziele i czekam na przesyłke z żyłką. Jak się przyjrzysz to maszt anteny jest własnej roboty bo orginalne żona mi odkurzyła. W ogóle model to pełna partyzantka bo pierwszy raz lepiłem (i skończyłem ;)) od bardzo, bardzo dawna.

I jeszcze ambitnie się zabrałem za areograf. Mimo wszystko cieszy a i czegoś się tam nauczyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja wkleiłem nakrętke na plasteline,