Wpis z mikrobloga

Mirki moje konto zostało usunięte i dostałem taki komunikat
"Z Twojego konta publikowano treści seksualizujące osoby poniżej 18. roku życia lub zostało ono powiązane z serwerami poświęconymi tego rodzaju nieakceptowalnym treściom"

Nie wiem jak to rozumieć. Discorda używałem głownie do restreamów, miałem kilka serwerów z erotyką, ale nigdy nic nie wrzuciłem, ani nie widziałem niepokojących treści. Mam się spodziewać policji o 6 rano?
#discord
  • 22
  • Odpowiedz
@bladybezczel @Antemmmm12336 mam ten sam problem 07.02 o 23:10 dostałem tego samego @
Nie miała nigdy do czynienia z takimi treściami, a jeśli na którymś z serwerów jakiś zjeb udostępniał takie treści to on powinien za nie odpowiadać... zgodnie z tym co jest na stronie dc „ Discord współpracuje również z organami ścigania w przypadkach bezpośredniego zagrożenia i/lub samookaleczenia. Bezzwłocznie przekazujemy zgłoszenia treści dotyczących wykorzystania nieletnich oraz osób odpowiedzialnych za nie do
  • Odpowiedz
@Antemmmm12336: mi niestety też w kółko to samo odpisuje... ale mi nie zależy na tym koncie, po prostu nie chce mieć problemów z prawem przez jakichś idiotów którzy mogli udostępniać takie treści
  • Odpowiedz
@Mefi5to: Z tego co wiem to oni to wysyłają do tej organizacji i tam weryfikują czy w ogóle podstawne to zgłoszenie jest wiec jak nic nie pobierałeś / wysyłałeś z tego typu treści to nie powinieneś mieć żadnych problemów
  • Odpowiedz