Wpis z mikrobloga

wy uważacie że jako potomkowie chłopów pańszczyźnianych, słowian jesteście biali według ludzi którzy dzielili świat na białych (anglososaów) i resztę? xD


@dqdq1: Anglosasi też mieli ustrój feudalny, z podziałem na monarchów, szlachtę i chłopstwo. Rasa nie wynika ze statusu społecznego, tylko z pochodzenia.
@kficzou: niestety klamiesz. Szukanie "loxism" na tej stronie nie daje żadnych wyników.

Zupełnie serio muszę zapytać: co z takiego linka wyciągasz i z jakich przyczyn tworzysz teorię spiskową?
@Bover:

niestety klamiesz. Szukanie "loxism" na tej stronie nie daje żadnych wyników.

Nie wiem czy zauważyłeś, ale nie jestem kolegą, z którym wcześniej dyskutowałeś. @stale_prawo

co z takiego linka wyciągasz i z jakich przyczyn tworzysz teorię spiskową?

Wyciągam, że Żydzi w nieproporcjonalnie wysokim (w stosunku do ich ogólnej populacji) stopniu stoją za wieloma szkodliwymi dla Zachodu ideologiami (feminizm, komunizm, kapitalizm), wynalazkami (aplikacje randkowe, społecznościowe i streamingowe, oraz mniej groźne, np. bomba
Nie wiem czy zauważyłeś, ale nie jestem kolegą, z którym wcześniej dyskutowałeś. @stale_prawo


@kficzou: zauważyłem i założyłem zgodnie z zasadami logiki, że kontynuujesz jego wywód. Jeśli nie - to po #!$%@? się w ogóle odezwałeś? xD

wieloma szkodliwymi dla Zachodu ideologiami (feminizm, komunizm, kapitalizm


@kficzou: xD

Dyskusyjne są dwie odrębne kwestie - czy robią to celowo, i czy te rzeczy faktycznie szkodzą białym ludziom.


@kficzou: W ten sposób można
@Bover:

zauważyłem i założyłem zgodnie z zasadami logiki, że kontynuujesz jego wywód. Jeśli nie - to po #!$%@? się w ogóle odezwałeś?

Odpowiadałem na twoje pytania, prócz zacytowanych uprzednio:

i kto niby te propagande mialby forsowac oraz po co? xD

Czyli kto?

No więc: Kto? Żymianie. Po co? By wzmocnić siebie przez osłabienie "obcych" (czyli nas, no chyba że sam jesteś jednym z nich i palisz głupa).

Podsumowując: nadal nie wskazałeś