Wpis z mikrobloga

#chaincorn
cześć, czy ktoś przyglądał się nowemu projektowy krypto z blockchainem warstwy zero chaincorn? który pozwala na łatwe tworzenie projektów krypto na ich blockchainie bez większej wiedzy na temat programowanie tylko na zasadzie kreatora na stronie, narazie będą poruszali się na sieci bsc, a jak projekt się rozkręci przeszkodzą na swój blockchain, oczywiście też opłaty mają być symboliczne co jest w tej chwili bolączką ERC20.

Nieznalazłem żadnych informacji na na wykopie na ten temat wieć zakładam bloga na temat projektu,
Dość ciekawe wywiad ostatnio oglądałem na temat tego projektu na youtube https://www.youtube.com/watch?v=Ku5vBoZBRYg&t=3s na kanale Marka Stilera, jest to wywiad z CEO projektu Łukaszem Kalbarczykiem
strona projektu: https://chaincorn.com - polski projekt
Dość duży potencjał widze w projekcie warto by się jemu przyjrzeć, a w tym momencie są zapisy na białą listę jeszcze z 4 dni do przedsprzedaży. Wczesny etap projektu niska cena.

Jakiś czas temu wrzucili prostą gierkę ze strzelanką za najlepszy wynik w grze do 31.01.22 wypłacali $500 i za kolejne miejsca mniejsze nagrody, w godzinne gry można było taki wynik osiągnąć, widzę ze szykują kolejne fajne eventy, co do szczegółów można znaleźć informacje na stronie w dziale be a pionnier:

As an early pioneer, you have the chance to earn rewards. Cash:
$ 50,000 to the top four Pioneers
$ 10,000 to the top ten Pioneers
$ 5,000 to the top twenty Pioneers
$ 1,000 to fifty top Pioneers

Namiary zostawiłem jak coś zapraszam do komentowania, na tą chwile informacje jakie są dostępne dobrze zapowiadają co do projektu, jak to w krypto zobaczymy co będzie za jakiś czas. Ja ich dorzucam do obserwowanych na twitterze oraz telegramie. Jak pojawią się jakieś ciekawe informacje będę dawał znać.
  • 9
  • Odpowiedz
cześć, dzięki za wykopalisko, tak ja się już się zapisałam na whitelist, coś tam wrzucę na pewno w projekt, ogarniam zadania jako pionier.
Na youtube coraz więcej filmów odnośnie projektu, więc marketing się nakręca, Ceo się nie ukrywa, pokazuje publicznie więc duży plus dla wiarygodności projektu ++
  • Odpowiedz
@monika_skrzat: Warto przejść wszystkie zadania, polecenia znajomych, na forum odnośnie tematyki krypto założyć post i odbierać 2pkt co każde 24 godziny. Ja zawsze olewałem żeby wypełniać wszystkie zdania na innych projektach i nigdy nie udawało mi się zapisać na białej liście czy to wygrać w jakimś konkursie. Jak masz linka polecenia wrzuć go tutaj
  • Odpowiedz
@Piotrekwisnia: Dzięki za linki poleceń, znajomych paru się znalazło którzy się zainteresowali:) już po presale coś ta się włożyło, zobaczymy co dalej, zrzut dla 10set będzie to też coś wpadnie.
Zebrali "882 BNB" więc środki na rozwój projektu gromadzą.
  • Odpowiedz
@Piotrekwisnia: Czekam z niecierpliwością co będzie dalej, zrzut dla 10 set robi niezłą reklamę dla projektu, przypominają mi się inne projekty jak wchodziłem na początku, cicho było a później w perspektywie czasu spory X z tego wyszedł.
  • Odpowiedz
@Piotrekwisnia: Ponowna tura programu pionnier wystartowała, wcześniejsza się już zakończyła, osoby z największa ilością punktów wygrały, teraz w puli są nagrody:

As an early pioneer, you have the chance to earn rewards. Cash:
2x $40 000
3x $10,000
5x $5 000
60x $500
30x $50

Wydaje mi się że większe szanse, zyski niż przy zwykłych airdropach, warto spróbować może coś skapnie.

Jak ktoś jest zainteresowany może wejść do konkursu przez strone
  • Odpowiedz
@Piotrekwisnia: działo się sporo:) aż niemiałem czasu ostatnio pisać, kto sie przygotował porządnie nie wszedł all in w presale zostawił środki na pierwszy listing żeby skupić dołki, to zadowolony,
Komu się udało???
A kto zrzucił na górce???

narazie cena nurkuje, przy mocnym spadku sporo tokenów zostało wykupionych, Ci co maja wyprzedać się musze pozbyć tokenów, a zostać holderzy, projekt też jak dalej ruszy porządnie z marketingiem kurs zacznie odrabiać starty
  • Odpowiedz
@Piotrekwisnia: Ja akurat na plus i to duży, dawno takiej okazji na szybko zarobek nie było, tak myślałam że tak to się rozegra i bardziej nastawiałam się na zakup, w stacking wrzuce co dla ludzi z presale będzie i czekam co dalej będzie, dołki skupuje, czekam jeszcze na większe i ładuje się bardziej w projekt, mam nadzieje że team niedługo założy oficjalny telegram i ludzie zaczną napływać, jeszcze sprawa zwrotów z
  • Odpowiedz