Wpis z mikrobloga

Cóż, jak nie ma szitsezonu, to ta apka jest troche zbedna... Ale ja gemita sprzedałem nie dlatego, tylko z powodu głupot jakie pokazywała apka często.
  • Odpowiedz
@krm_: żadnego ( ͡° ͜ʖ ͡°) obecnie ze wszystkiego co zdążyłem wyjść to się ciesze, a co mi zostało, to wyznaje polityke "lepiej codziennie nie patrzec".
  • Odpowiedz
@wolter_wait: Nie pisz bajek, bo jak będzie 1,5 mld to się #!$%@? uciesze. A licze na max 0,5. Ale tak, siedze, szity wyprzedałem a bonki dokupiłem. Tylko co sie dziwic, jak zarobiłem na bonku tyle, ze teraz moze poleciec do zera i mam to w dupie. W tym tygodniu chce większą paczke dokupic.
  • Odpowiedz
@wolter_wait: zobaczymy, jak bitkojn pozwoli, to możesz mieć racje - tego sobie życze xD ale od moich pierwszych zakupow do ath dobo zrobiło setki x, wiec uwazam, ze limit szczescia wyczerpalem xD A Ty mówisz o jeszcze 200x od dzisiaj... no wtedy to chyba zrobie losowanie lambo na tagu.
  • Odpowiedz
@mazaken: no moim zdaniem w tym rajdzie bitcoin zrobi 90-100k, a dogebonk pojdzie viralem, juz go mozna kupic kartą kredytową, zobaczysz co się będzie działo przy pierwszych listingach, do tego te memetoolsy, dobra społeczność, śmieszne memy. ja wierzę, co oczywiście nie znaczy, że nie będę po drodze realizował zysków.
dogebonk przestał już być zwykłym shitem i zachowuje sie jak inne altcoiny.
Rozumiem, może trudno uwierzyć że miałbyś już być wolnym
  • Odpowiedz