Wpis z mikrobloga

Opłaca się robić przesiadke z 7 na Xs w 2022 roku? Dopłacałbym około 700zł (mowa o używkach). Czy Xs ma jeszcze racje bytu w tym jak i przez powiedzmy następne rok, 2 lata? Jest jakiś model do którego dopłaciłbym podobnie co do Xs ale lepszy? Jak z bateria w Xs? Bo 7 to jakaś porażka czasami po 2h słuchania muzyki i wykonywania codziennych czynności( jakis snap, instagram, a w głownej mierze to mess) mam około 40%.
#apple #iphone #telefony
  • 16
@Bumbel_xen: Mam xs , różnica napewno w pamięci jest bo masz 4gb. Chodzi jak szatan korzystam również z mini 12. I zdecydowanie kolory są lepsze w xs, w szybkości różnicy nie widze. Aparat mini ma lepszy
@Bumbel_xen: Jeśli chodzi o samo działanie systemu to różnicy nie będzie. Xs ma słabsza baterie od X, na Twoim miejscu wymieniłbym baterie na nową, bo jak kupisz tego używanego Xs to za chwile i w nim będziesz musiał wymieniać baterię. ;)
@CoJaNaTo: Problem w tym ze w obecnej 7 mam wysoka kondycję bo aż 94%. Kupiłem ja jakoś w sierpniu po tym jak moja poprzednia przestała działać. Czyli na tle baterii i tak ogólnie lepiej brać X niż Xs?
@CoJaNaTo: Właśnie nie pozwala w tym problem :/ , Ryzykowne w sensie? Chodzi Ci głównie o jakieś aspekty techniczne typu że bateria trafna, blokada icloud itp? Kupiłem w swoim życiu 2 używane iphony ( wiem że to smiesznie brzmi xD) i nie było z nimi problemów oprócz tej baterii która starczała na bardzo krótko- ale to myślę jak w każdej 7.
@CoJaNaTo: No właśnie wiem, chociaż jak ogladam kazdy battery test na yt to zwykla 11 wypada gorzej od Xs albo odrobine lepiej. I teraz nie wiem czy jest to prawda czy w praktyce roznica bedzie bardziej zauwazalna.