Wpis z mikrobloga

Skąd się biorą różowe na wykopie? Kontynuacja przemyśleń sprzed bana.

Chcę przypomnieć teorię którą głosiłem tutaj w grudniu. Zauważyliście może ostatnio napływ różowych pasków na wykop i ich powszechną atencję? Tak? Już wam tłumaczę czym to jest spowodowane.

Otóż na instagramie jest zbyt duża konkurencja. Przeciętna kobieta wrzucając tam swoje nogi czy cycki nic nie osiągnie. Atencja jest tylko dla top 10% kobiet na instagramie. To rodzi pewne komplikacje i kobiety migrują w miejsca gdzie jest więcej surowców. Surowcem jest tutaj samiec, który będzie dawał atencję i podnosił jej samoocenę.

Tak więc użytkowniczki typu @katiee, @xwerner11, @bavool, @giguga, @saintieov, czy inne których nie jestem w stanie wymienić to nic innego jak spadochroniary z instagrama. Nazwę to teorią przelewania, bo z instagrama i tiktoka przelewa się atencjonizm na inne portale. Można na to spoglądać jak na wielką migrację. Jednak według mnie najlepszym określeniem względem takich różowych jest spadochroniara, które to określenie wykuł @heinricha_hammler. Nazwa teorii nie ma znaczenia, ale wydaje mi się że łapiecie o co chodzi.

#blackpill #atencja #atencyjnyrozowypasek #przegryw #turbopill
Quzin - Skąd się biorą różowe na wykopie? Kontynuacja przemyśleń sprzed bana.

Chcę...

źródło: comment_1644091452izv0DgZPb1QnjSSOdQkUFt.jpg

Pobierz
  • 18