Wpis z mikrobloga

Warto kupić airpods pro mając airpods 2? Myślałem ostatnio nad zmianą, brakuje mi w nich ANC, szczególnie w komunikacji miejskiej jadąc starym tramwajem, gdy nie słyszę muzyki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ANC faktycznie daje radę? I czy są wygodne, bo jak dla mnie 2 są bardzo dobre, nigdy mi nie wypadały z uszu
#airpods #apple
  • 8
@MrMacix: Jak chcesz prawdziwe ANC to bierz normalne słuchawki nauszne. W aiprods pro to coś tam pomaga ale w pchełkach to nigdy nie będzie działało tak dobrze. Mam też 4letnie sennheiser pxc 550 nauszne i to zupełnie inna liga wyciszenia.
@MrMacix: komfort w zgiełku miasta anc na pewno bardzo poprawia, ale w pchełkach nie osiągniesz pełnej izolacji od otoczenia.
Czy warto? Jak dużo słuchasz w mieście, w komunikacji to zdecydowanie tak. Szczególnie, że nie musisz chamsko mocno głośno słuchać muzyki dzięki temu.
@MrMacix: ja polecam, moim zdaniem bardzo wyciszaja dobrze nie wiem z jakimi halasami zmierzaja sie inne wykopki xD rozwazalem je albo sony - ale w sonych jakosc rozmow/mikrofonu to jakies nieporozuemienie. Ja doscyc czesto odbieram telefony albo zoom z roboty w airpodsach i jakosc kozak. W sonyh padaka. Dzwiek sony maja lepszy lekko, ale wygoda (airpodsy mozna caly dzien nosic) plus mikrofon przewazaly na airpodsy (uzywam z androidem i applem). Zona
@MrMacix: tylko jak lubisz pchełki, ja mam airpods 2 i kupiłem pro, oddałem bo były niewygodne i miało się wrażenie jakbys stopery wcisnął do uszu ale po chwili się odkształciły i ledwo się trzymały