Wpis z mikrobloga

@FunkyMonkey no nie do końca masz rację IMO, z tego co widzę to im większy clickbait tym większe wyświetlenia.
Same włochy sprzed 2 lat też szału nie robiły i klikały się głównie "tytuły".
Gdyby zliczyć wszystkie wyswietlenia z Tamizy gdzie były prawie zawsze daily vlogi to wyświetleniowo sie Odynowi to " opłacało"
@Kamilek2323 no i znowu nie mogę się zgodzić bo również filmy sprzed Włoch- z tamizy potrafiły robić fajne wyświetlenia. Akurat tutaj Adaś ma głowę na karku, bo dba zarówno o widzów team wykopki (przy okazji realizując się w tym co lubi) jak i team podróże/van life.
@Tadumtsss: Które filmiki z Tamizy robiły fajne wyświetlenia? Miecz przez kilka miesięcy zrobił mniej wyświetleń niż niektóre filmiki z ostatnich tygodni, a nawet „team wykopki” miał już dość oglądania baby na wózku z mułu.
@FunkyMonkey nie wiem czy pytasz o odpowiedź skierowana do ciebie czy do kamilek2323, wiec odpowiem tak; jeśli chodzi o pierwsza tamize są odcinki które mają po 200/300/400 wyświetleń i sporo takich w okolicach 50-70, biorąc pod uwagę ilość subow na tamten moment "nie ma źle"( ͡° ͜ʖ ͡°) Jesli chodzi o druga tamize to jest sporo takich filmów powyżej 100 tys, ale jest już gorzej. Jeśli spojrzysz sobie
@Tadumtsss: Ale ja mówię o tej ostatniej Tamizie. Pierwszej Tamizy nawet nie oglądałem to się nie wypowiadam ale ta ostatnia Tamiza, gdzie Adaś siedział z depresją obrażony na widzów to ma marne wyświetlenia w porównaniu do tego co robi teraz, a subów mu wcale nie przybyło nie wiadomo jak dużo. Twoje mówienie o tym, że robi clickbait to się klika też nie ma pełnej racji bytu bo przykładowo odcinek nr 741
@Kamilek2323 ty uzyles argumentu o tym, że włochy były 2 lata temu i dlatego wyświetlenia były mniejsze na co ja podałem ci argument że nawet pierwsza Tamiza (gdzie miał jeszcze mniej subów) potrafila robić wyswietlenia.
Ale #!$%@? z tym.

Ja tylko uważam, że Odyn nie powinien rezygnować z Tamizy tylko ze względu na wyswietlenia.
Anglia daje mu dużo większe możliwości po kątem samorealizacji i ja to rozumiem.
@FunkyMonkey: muł też by miał wyświetlenia, gdyby to było zrobione z głową po prostej analizie wyświetleń. Może Adam wreszcie zrozumiał, że 75% jego widzów woli oglądać vanlife i jakieś smaczki z poszukiwań, a nie tylko grzebanie w błocie, co samo w sobie jest ciekawe tylko dla niewielkiej grupy fanatyków poszukiwań. Adam wybił się na wyzwaniu 30 dni na polskich plażach, jednocześnie pokazywał swój vanlife i to się ludziom podoba.