Wpis z mikrobloga

@dlomlo: mówi Ci nie warto, tak uguem to 2h są dobre dopiero od mistrza, jaki jest sens brania tego skoro większość broni 1h będzie miało podobne staty/lepsze przez większość gry, literally pod koniec gry miałem kilka 1h po 240 dmg
  • Odpowiedz
@dlomlo: obojętnie, graj czym wolisz. Ogólnie gra jest tak zrobiona, że da się przejść nawet hybrydą pod silę i zerke. Osobiście z tego co wiem to niby 1h lepsze ale ja gralem 2h bo mi się bardziej styl noszenia i było git.
  • Odpowiedz
@dlomlo:

Imo 1h dużo lepsza. Jak nie grałeś do tej pory w gothica to zdecydowanie bierz 1h. Jeśli masz jakieś doświadczenie to bierz to pod co ci się lepiej grało.
  • Odpowiedz
  • 0
@patrykw96: Niby coś wykułem w 2 rozdziale, 65 dmg, schemat u kowala w Silbach. Czy jest coś lepszego z 1h? Bardzo prawdopodobne że tak, ale nie chce mi się od nowa gry zaczynać żeby builda nie spieprzyć i hajsu nie farmić xD
  • Odpowiedz
@dlomlo grałem bez kowalstwa, a pod 1h jeszcze nie grałem, ale po przeszukaniu całej mapy miałem chyba z 5 1h lepszych od moich 2h.

btw w mieście za arenę jest bardzo dobra broń na początek, ale nie pamiętam już czy to było 1h czy 2h
  • Odpowiedz
@dlomlo sprawdziłem i to 1h 95 siły 105 dmg, ale ponoć trzeba mieć więcej siły niż zręczności, żeby to dostać, nie wiem co w przypadku gdy mamy więcej zręczności
  • Odpowiedz