Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zajete1: faktycznie, wtyczką lub skanem dowodu Tumolca robisz ogromną roznice xD
Fakt ze sie tak da, to tylko dowod ze AZ tak im jeszcze nie zalezy i tyle.
  • Odpowiedz
@zasi: @porterhouse: Będziemy się śmiać z foliowych czapek, jak rządy wpadną na genialny pomysł przyznawania kredytów, czy ustalania podatków na podstawie tego jak często pijesz piwo, albo czy jak zdrowo się odżywiasz, co może przekładać się na przyszłe obciążenie z tego powodu służby zdrowia, a co za tym idzie zmniejszenia twojej zdolności kredytowej. Bo już pomijam to, że np. jak sąsiad ci pomoże w remoncie, to państwo z
  • Odpowiedz
@duzeelobenc: Teraz bank tak naprawdę nie wie za dużo o nas, ale już od dawna pracują nad tym, żeby wiedzieć dosłownie jak dużo jesz masła i czy Twój kąkuter nie zjada aby za dużo prądu. Oczywiście wszystko pod przykrywką tępienia oszustów i "pomaganiu" urzędowi skarbowemu. Stąd już niedaleka droga do np. odmowy kredytu, bo je pan zbyt tłusto według naszych danych, co obniża pańską zdolność kredytową. https://www.money.pl/gospodarka/bank-dowie-sie-co-kupujesz-regulacje-ida-w-te-strone-6381671990270081a.html
  • Odpowiedz
Ja mam stare konto i na szczęście nic nie musiałem weryfikować


@wewerwe-sdfsdfsdf: ja też, konto z czasów gdy mail google był dostępny na zaproszenie. Ale musiałem weryfikować bo się na YT materiałów 18+ nie dało oglądać. Dowód kaczyńskiego pomógł ;)
  • Odpowiedz