Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lenythenub: Masz 100% racji. Ja tylko nawiążę jeszcze raz do projektu Prism. Teoria spiskowa. Nie pierwsza ani nie ostatnia która została potwierdzona. Dzisiaj mamy nową. Pegasus.
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: żebyś wiedział, jestem zaszczepiony, gotówki nie noszę, nawet portfela nie noszę (prawko w systemie, dowód rejestracyjny też, dowód osobisty też) płacę telefonem i nie jestem jakiś #!$%@? szurem jak ty xD
@Issac: nooo xD
  • Odpowiedz
@Pesa_elf: wielka korporacja rządzi całym światem, łamie prawo na milion sposobów. Wyłączysz uprawnienia mikrofonu w stworzonym przez nią androidzie i jest zupełnie bezradna XD wy się słyszycie? XD

Gdyby to była prawda a nie urojenia to opcje typu "proszem mnie nie śledzić" "proszem mnie nie podsłuchiwać" "proszem wyłączyć mikrofon" byłyby totalnie fejkowe.
  • Odpowiedz
Napisałeś ten komentarz uzywajac telefonu z Androidem. Wiesz, że google przez to, że używasz ICH systemu zbiera więcej danych niż z tego głupiego dowodu? Nie wiesz bo do tego potrzeba mieć IQ większe niż nr buta@Pesa_elf:


@porterhouse: nie chodzi o ilość danych a normalizację tego trendu. Przez takich dzbanów jak Ty korporacje pozwalają sobie na coraz więcej.
Zbieranie dowodów będzie czymś normalnym to będą posuwać się o krok dalej. Za
  • Odpowiedz
@porterhouse: lulw, przecież to fakt, że od X lat korporacje pozwalają sobie na coraz więcej i normalizują pewne zachowania, które wcześniej byłyby niedopuszczalne.

Nie wiem czym się zajmujesz w życiu ale wiem, że twoja styczność z technologią kończy się na przeglądaniu wypoku.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@EnderWiggin: zgłaszajcie do UODO

12 lipca 2019 r. weszły w życie nowe zasady dotyczące kserowania i innych form archiwizacji dokumentów publicznych, w tym dowodów osobistych, paszportów czy praw jazdy. Za złamanie przepisów ustawy grożą kary, nawet do dwóch lat pozbawienia wolności.

Nowelizacja ma na celu m.in. walkę z coraz powszechniejszym procederem kradzieży tożsamości. Osoby fizyczne przekazują małym i średnim przedsiębiorcom swoje dowody osobiste czy paszporty, m.in. przy wypożyczaniu samochodów, sprzętu
  • Odpowiedz