Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirasy jadę na Pilsko na nartki. W końcu pora zmierzyć się z tym stokiem. Pytania do Was:
1. Gdzie tam zaparkować, aby korzystać ze wszystkich tras?
2. Czy 4h jazdy to wystarczająco? Trasy są długie, więc szkoda byłoby wjechać kilka razy.
3. Czy są tam kolejki do kolejek? Będę punkt 8.00 w niedzielę.
#narty #nartyzmordzia
  • 4
@_Shine: Pilsko składa się z 2 części, między którymi trudno się przemieszczać. Jak chcesz przejechać wszystko to moja sugestia jest żeby zaparkować przy Polanie Strugi (czyli po prostu jedziesz dalej) i wyjechać na samą górę. Okolice na samej górze i trasa pod schroniskiem (koło 2 orczyków - Szczawiny - Miziowa) to są najfajniejsze części. Poniżej tych 2 orczyków (Vi VI) nie warto zjeżdżać na sam dół, to tylko droga którą czasem
pilot1123 - @_Shine: Pilsko składa się z 2 części, między którymi trudno się przemies...

źródło: comment_1643883890YUl7baWn3yE5zgSj8Ydzgh.jpg

Pobierz
2. Czy 4h jazdy to wystarczająco? Trasy są długie, więc szkoda byłoby wjechać kilka razy.


@_Shine: mi 4h wystarczało żeby się wyjeździć w szczytowej partii (poza trasą), ale dla mnie tam jest najlepsza (i najbardziej unikatowa na skalę Polski) część. Sam wyjazd na górę trwa z 45 minut. Trasą 1 nie jechałem jeszcze po ponownym otwarciu, raczej taka zwykła niebieska, tylko długa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pilot1123: bardzo Ci dziękuję! Narty mam nowe, raptem dwa razy jeździłem na nich, więc dziur trzeba unikać :)
Ok, zatem parking na Polana strugi, a potem autko przeparkuje.
Polecasz jakieś jeszcze stoki w Śląskim ew. Małopolska? Odkrywam ciekawe miejsca, bez tłumów z dobrymi warunkami.
@_Shine: tam jest może ze 300m między parkingami

Odkrywam ciekawe miejsca, bez tłumów z dobrymi warunkami.


@_Shine: zaraz za granicą na Słowacji jest kameralny wyciąg - ok 1000m długości, orczyk. Niskie ceny, nazywa się Ski Gruniky Sihelne