Wpis z mikrobloga

Chcę uroczyście podziękować i jednocześnie wywyższyć na naszym forum postawę słownego człowieka, jakim jest @Wuja66 który przysłał mi obiecany czteropak za mój #arcybebech i za ten wpis
Łyżką dziegciu w beczce miodu było to, że mi Wuja literówkę mordo zrobiłeś w kodzie do odbioru z paczkomatu, co mi przysłałeś smsem ehhh ale #!$%@? dałem radę, tylko, że xD
Podchodzę pod paczkomat, ten mi #!$%@? farmazony, że zły kod, ja tam stygnę bo już od wczoraj od 23 nie piłem, ani krzty rozumu w głowie. Paczkomat mały, na uboczu powiatowego. Myślę - przecież to czteropak, to chlupocze! Pobujałem trochę, zlokalizowałem. Mówię sam sobie - ja po swoje idę, nikogo nie powinno interesować! Wyjąłem zza pazuchy moją Morę Bushcraft 65HRC twardości, mówię wam taka suka, najlepszy nóż. Ja w technikum byłem, potem na studiach. To szybko poszło, te mechanizmy zapadkowe od 600 lat robią na tej samej zasadzie. Drzwiczki przymknąłem, to se rano kurier zamknie, hehe. I tu niestety się nie napiłem, bo wróciłem do domu, odpieczętowuję (gaśnicę miałem przy nodze bo jeszcze wtedy nie ufałem do końca Wujasowi), a tam patrzę no i jakieś żółte pudełko. Myślę - zabezpieczył przed kurierem, dobrze. Tylko, że za pudełkiem pudełko, 3 takie wyjąłem. Ani jednego piwa. Otwieram, tam jakieś telefony xD
#!$%@?, nie w tej skrytce chlupotało. Wracam do paczkomatu trzeźwy i przerażony. Im bardziej przerażony tym bardziej trzeźwy. Im bardziej trzeźwy tym bardziej przerażony. Błędne koło mojego jestestwa. W końcu dobiegam, na szczęście nie ma nikogo w okolicy. W pijackim widzie próbuję otwierać wszystkie skrytki. Chciałem już dzwonić do Wujasa, wyjmuję telefon, tam dalej na ekranie mail z powiadomieniem z Inpostu - patrzę, #!$%@?, na końcu kodu odbioru cyferki 96, a ja odruchowo 69 wpisałem.
No i wróciłem i se piję, dzięki Wujas. Macie chętnych na Realmi 8 6GB/64GB? Z paragonem ze wszystkim nieużywane.
Pobierz TavarishPiesov - Chcę uroczyście podziękować i jednocześnie wywyższyć na naszym forum...
źródło: comment_16438314292nWb9SuBG6SN5QjrMn7NPC.jpg
  • 27