Wpis z mikrobloga

Ostatnio pytałem o sklep z bronią we Włocławku, to teraz zapytam o sklep z bronią w dorosłej, niereranej wersji -- we Wrocławiu.
Będę przejazdem, jak jest okazja kupić trochę ammo (9x19, .22LR) albo prochu do elaboracji (bo na spłonki nie liczę).

Jakoś tak w rozsądnym zasięgu podróży od noclegu znajduję Trop Wrocław na Opolskiej 145C.
https://tropsport.pl/
Jakieś opinie? Albo coś bliżej centrum, takiego co można wejść, pooglądać, porozmawiać i dopiero na miejscu zdecydować co kupić, zamiast wymogu wchodzenia z konkretną listą zakupów?

#bron #wroclaw
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Polinik: w eshocie nie byłem, ale ostatnio Trop to mój ulubiony sklep... gunmasters niby też jest ok, ale ostatnio tak dziwnie tam - mam wrażenie, że ich klienci to albo sami tacticool, albo dobrze śmierdzą groszem...

na korzyść jednych i drugich przemawia fakt, że to co jest na ich stronie www to fizycznie jest w magazynie..
  • Odpowiedz
@Podstarzaly_Mandalorianin:
Osoby pewne swojej orientacji seksualnej nie upewniają się na każdym kroku "JA NA PEWNO JESTEM HETERO, BO PRZECIEŻ MAM ".
Ani nie boją się, że zakup jakiegoś wymyślonego atrybutu homoseksualności wpłynie na ich orientację.

To raczej zachowania osób niepewnych swojej orientacji seksualnej i obawiających się, że jednak są homo i dlatego szukających potwierdzenia heteroseksualności w zachowaniach i atrybutach, które z seksualnością nie mają nic wspólnego. I unikania tych aspektów,
  • Odpowiedz
@Podstarzaly_Mandalorianin: Bardziej boli głupota gejów maskujących swoją prawdziwą orientację, którzy myślą, że rzucając jakieś, w swoim mniemaniu obleżywe, oskarżenia spowodują, że będą bardziej hetero. ¯\(ツ)_/¯
Mi tam zwisa co jakiś kryptogej glockarz o mnie i moim pistolecie sobie myśli, dlatego nie miałem oporów pomalować Raka na różowo, obsypać brokatem i obkleić jednorożcami. ¯\
(ツ)_/¯

Coś jeszcze, gejuszku? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz