Wpis z mikrobloga

@Instrybutor_z_Orlenu: Jadczak przykleił się jak gówno do okrętu i krzyczy płyniemy. Generalnie obraca się wokół materiałów dawno znanych i na podstawie opracowań Dominika Panka. Na chwilę obecną rzeczywiście niczego nie wniósł w temacie, a wyraźnie insynuuje winę Michniewicza. Niech coś znajdzie i wtedy puści bombę, bo na razie to niczego ciekawego się od niego nie dowiedziałem, czego nie wiedziałbym wcześniej.
@Aiwaz

A to ciekawe co mówisz że świadków nie ma, bo są zeznania Wójcika i sędziego który sprzedał mecz by ratować czesia.

Idź ty dalej wierz, że w sprzedanym meczu ze Świtem za który skazano paru piłkarzy i w którym michniewivz wystawił rezerwowy skład jest wszystko okej i on nic nie wiedział jako trener że mecz sprzedany
@Partyzant91 to nie są kłamstwa tylko domysły takie jakie Ty stosujesz. Jako że mieszkam w Poznaniu to spotkałem się z opinia że Forbrich w latach kiedy Majchrzak został prezesem był prezesem z tylnej siedzenia że względu na wiek w/w (był sterowalny), są nawet teorie że był slupem Rutkowskich. Fryzjer bez zaplecza nie mógłby ustawiać nic na taką skalę - a to zaplecze miał w kręgach Amici, której prezesem był/chyba jest stary Rutkowski
@astri: Źle sie do tego zabrał. Zaczął kręcić Małysza teraz, czemu nie robił tego gdy pracowal w Legii albo u-21? Pomijajac fakt, że Ok, nie ma na Czesia kwitów ale #!$%@? nikt normalny nie #!$%@? do kolesia 711 połączeń. Tym bardziej, że to nie było tajemnica ze gość skręcał mecze. Czesiu dla mnie to taki gość co jednego dnia dojeżdża najlepsze druzyny a za chwile obskakuje #!$%@? z jakimis miekiszonami, skoki