Wpis z mikrobloga

pieluchy to twoja mama potrzebuje bo nie moze trzymac stolca po tej calej penetracji analnej XDXDXD


@m944: czy każdy idiota twojego pokroju ma obsesję na punkcie stolca?
  • Odpowiedz
@Kuklak: ok nie chce mi się, sorry za tekst o mamusi <3 z całej dyskusji podtrzymuję tylko szczerze kwestię o reklamowaniu seksualności innych osób. Pozdrawiam ciepło <3 Love i takie tam.
  • Odpowiedz
ale to nie ludzie mojego pokroju, a zwolennicy ideologii LGBT są fetyszystami, kto inny normalny chodzi na paradach gdzie reklamuje się seksualność innych osób


@m944: Gościu, naprawdę nikogo nie obchodzą twoje urojenia na temat LGBT czy czegokolwiek innego. Dyskusja dotyczy maila Dworczyka, a ty wyskakujesz ze stolcem i analną penetracją. Masz coś nie tak z głową?
  • Odpowiedz
@Kuklak: mail sugeruje, że rząd próbuje walczyć z ideologią LGBT (ale istnienia czegoś takiego nieuznajecie), a nie osobami LGBT i nie robi tego na drodze prawnej tylko liberalnej póki co, więc wszystko wporządku. Ale jak dostałem tak durne pytanie

Co dobrze? Urządzać nagonki na mniejszości?

To się niepowstrzymałem przed urządzeniem gównoburzy w końcu wy naprawdę chyba wierzycie, że ktoś chce tu chłostać homo, kiedy już pisałem w innym miejscu, że jestem
  • Odpowiedz