Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#agd #pralka #kiciochpyta

Muszę kupić pralkę, ale że jestem biedakiem to mam maksymalnie 1500 zł, no może 1600 zł, budżetu. Szukam czegoś co pochodziłoby przynajmniej przez kilka lat. Nie potrzebuję też żadnych nowinek typu ładowanie podczas prania. Potrzebne mi coś niezawodnego.

Z góry dziękuję!

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61f9299d99f26e000a5d4fb2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 6
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: kup z komisu, nie wiem w jakim mieście jesteś, ale podejrzewam że w każdym jest jakiś większy komis/magazyn z pralkami z Niemiec. Najcześciej są po niemiecku, ale często znajdziesz instrukcję w innym języku w Internecie, z resztą nauczyć się pralki to nie filozofia.

Z zalet kosztują bardzo mało, w Twoim budżecie to cud wypas z najnowszymi funkcjami dostaniesz, bo oni tam w niemczech co chwila wymieniają (zwłaszcza w wynajmowanych mieszkaniach),
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Przy kupnie pralki, posluchałem serwisanta pracujacego u jednego z najwiekszych producentów pralek. "Wez Pan sobie pralke ze sredniego segmentu, ale przedłuz gwarancje o 3 lata." Czyli w Twoim wypadku np. pralka 1200 + rozszerzona gwarancja + 300/400 zł. Zrobiłem tak i zwrociło mi sie przy pierwszej awarii, która nastapila 3 miesiace po standardowym okresie gwarancji :)
  • Odpowiedz