Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
hejka,

Dzięki #polskilad dostałem miejszą wypłatę bo jestem bogaczem w Polsce spod tagu #programista15k ale... na umowę o pracę.
Podwyżki dopiero w kwietniu a szef smęcił że centrala nie zgodziła się na rekompensatę ze względu na zmiany podatkowe, więc atmosfera w dziale kiepska.
Szukam nowej pracy i to raczej na b2b, cała ta sytuacja z polskim ładem na serio weszła mi na psychę i wprowadziła w lekki dół.
I teraz - chciałbym mieć już wywalone na moją pracę, bo pracodawca też się nie stara by jakkolwiek nas zatrzymać - i chciałbym się odwdzięczyć i pójść sobie na dłuższe l4.
Wiem że teraz przyznawane jest L4 na wypalenie zawodowe.
Czy ktoś z was dostał taki papierek? Na jak długo można to dostać, i czy prawdziwe objawy "panie, mam doła, nie chce mi się robić" wystarczą, żeby się załapać?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61f7f57299f26e000a5d26c7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 11
  • Odpowiedz
Płaczesz, bo dostałeś pare stówek, czy tam tysiąc mniej zarabiając więcej niż ponad 80% Polaków? Rozumiem chęc rekompensaty i zmianę pracy, ale wpadać przez to w dół?!


@videl49: ma do tego prawo. Zamożny nie może mieć doła? Też bym miał jakbym zarabiał 15k na UoP
  • Odpowiedz
Nie rozumiem jedynie autora, bo jestem w tej samej sytuacji, a przez myśl mi nie przeszło by się tym dołować.


@videl49: wow, odkrywasz, że ludzie są różni.
  • Odpowiedz
OP: @videl49

Parę stówek tu, parę stówek tam, co roku jest parę stówek i zaczyna mnie to przerastać. Jak zaczynałem pracę to zarabiałem ok. 3x minimalna netto i dziś zarabiam 5x minimalna netto, mimo tego iż mam doświadczenie. Następuje zrównywanie społeczeństw, a dla mnie od początku w wyborze kariery najważniejsze było to, żeby być w najlepiej zarabiających, a tracę mój status. Ciągła retoryka o "sprawiedliwości społecznej" i o konieczności "redystrybucji" i
  • Odpowiedz
Płaczesz, bo dostałeś pare stówek, czy tam tysiąc mniej zarabiając więcej niż ponad 80% Polaków? Rozumiem chęc rekompensaty i zmianę pracy, ale wpadać przez to w dół?!


@videl49: No #!$%@?, jakim prawem ziomek przejmuje się tym że jakaś hołota mu #!$%@?ła co miesiąc kafla z portfela xD
  • Odpowiedz