Wpis z mikrobloga

@Robin_Flood: no jak trzeba mówić w superlatywach, jak masz podlinkowany tekst o 711, jak masz wypowiedzi dziennikarzy Weszło na TT z wątpliwościami, jak masz tekst o złych okresach Michniewicza... Mam wrażenie, że łatka została już do Weszło przypięta i choćby Mazurek na konferencji dał Michniewczowi z liścia, to część komentujących stwierdziłaby "za lekko mu wypłacił, bo to przydupas Stanowskiego" :D
  • Odpowiedz
@Lightcik: wiesz, po wczorajszym huraoptymizmie dzisiaj pojawiają się jakieś inne głosy chociażby na waszym profilu na tt bo wczoraj to jedna wielka porażka. Białek broniący Czesia i linkujący artykuł z 2010 gdzie było pełno głupot, Kowal liżący dupę Czesiowi - cały stan kadry to była jedna wielka laurka. Do tego Stano kłócący się z Jadczakiem na tt i próbujący bronić Michniewicza w jakiś dziwny sposób. To wszystko są wasze twarze, to
  • Odpowiedz
@Lightcik: Oj Smyku Smyku ale wy wszyscy odchodzicie od clue tematu jakim jest moralny aspekt calej sytuacji, zaslaniacie Michniewicza brakiem zarzutów prokuratorskich a wiekszosci ludzi chodzi o to, ze Michniewicz wiedzial o calym procederze korupcyjnym, prawdopodobnie z pierwszej reki, i caly czas idzie w zaparte ze on byl nieswiadomym barankiem ktorego teraz wszyscy pomawiaja. Sam obecny w studiu Wawrzyniak, który wtedy był mlodym pilkarzem na ławce wiedział, że coś jest nie
  • Odpowiedz
@Lightcik: Łatka przypięta została wcześniej przez znajomość Stana z Michniewiczem, natomiast nawet nie uzwględniając tej relacji bazując na ostatnim weekendzie też bym taką łatkę przylepił.
Wypuściliście masę artykułów, które wychwalały Michniewicza, w Stanie kadry i w tym programie z Paczulem też nie pada żaden głos krytyki wobec Czesia. Kowal to w ogóle używał argumentów, które same sobie zaprzeczały.
Po prostu ciężko opinii publicznej uwierzyć, że nikt z redakcji Weszło nie ma
  • Odpowiedz
@IIIlIII: Ale ja to rozumiem. Do mnie trafia argument, że Michniewicz w aspekcie prawnym jest czysty - bo jest. Nie miał zarzutów, prokuratura prześwietliła go dokładnie, nic nie znalazła. Natomiast 711 połączeń z tak obrzydliwą postacią jak Fryzjer... No to od razu budzi wątpliwości moralne i etyczne. Nawet jeśli Michniewicz nie kupił/sprzedał meczu, nie brał kasy, nie dawał kasy, to był w bliskiej relacji ze zwykłym śmieciem, który pociągał za sznurki
  • Odpowiedz
@stickman_123: Czy wychwalały, to nie wiem. Tak na szybko, bo trzymałem rękę na pulsie w tym temacie, to większość była po prostu opisem tego, co CM robił. O hossach i bessach w jego karierze. O czasach współpracy z Kuleszą w Jadze. Oddaliśmy głos chłopakom, którzy pracowali z nim w młodzieżówce. Daliśmy szerokie kulisy tego, jak CM pracował ze swoim sztabem w młodzieżówce. Okres w Legii. Okres w PBB. Z którymi kadrowiczami
  • Odpowiedz
@Lightcik: Ciebie osobiscie raczej nie widzialem zaangazowanego w proceder chwalenia CM ale no nie sposob ukryc, ze artykuly na Weszlo zgrabnie omijaly negatywne aspekty zatrudnienia selekcjonera, w tym te najciezsze czyli pozasportowe. W koncu zalinkowany przez Ciebie artykuł powstał 2h temu jak już mleko się wylało na konferencji, a wiadomo było że temat bedzie predzej czy pozniej poruszony. Oprocz tego pominięto takie ciekawostki z zycia jak:
- slynna prowokacja dziennikarska z
  • Odpowiedz
@Lightcik:

Po prostu dziwię się, że ludzie traktują to tak: dużo tekstów o CM = robienie dobrze CM.


Nikt tego tak nie odbiera, po prostu w weszło ciężko przeczytać jakąkolwiek krytykę CM, temat przeszłości jest odgrodzony grubą kreską, gdyby ktoś z osób nielubianych przez weszło miał taką historię to zostałby zrównany z ziemią, Stanowski próbuje dyskredytować Jadczaka na tt - komedia. Najśmieszniejsze, że to wszystko działa tylko na niekorzyść CM.
Nie
  • Odpowiedz