Wpis z mikrobloga

@crest: to jeden z głupszych fikołów jaki widziałem na tym portalu.

Gardzenie Lisem to nie jest tylko przyjemność, ale i obowiązek, ale to naprawdę nie ma sensu. Lis nigdy nie promował wartości w niedawaniu dupy na boku i potem tej dupy nie dawał. Tutaj bardziej analogiczną sytuacją byłby Korwin, który napisał książkę o wychowaniu dzieci i dostał od córki nożem w bebech podczas obiadu.

No ale przynajmniej WF zaliczyłeś.
  • Odpowiedz
@ChacharZWarszawy ataki ad persona, bo ktoś dodał nie śmieszne zdjęcie Lisa? Rozumiem białorycerzykowanie, ale bardziej mnie interesują twoje projekcje o WFie. Byłeś gruby, czy to jakaś głębsza historia? Miłej kawusi ()
  • Odpowiedz
@crest: pokaż mi, w którym miejscu zaatakowałem cię personalnie xD

O tym, że znaczenia "białorycerzykowania" nie znasz, to już lepiej byłoby nie wspominać. Ale też wyjaśnię, bo widzę że było niezrozumiałe: zaliczyłeś WF, bo zrobiłeś fikołek. To takie ćwiczenie. No i już nie musisz ich więcej robić, pisałem, że zaliczyłeś już.
  • Odpowiedz
@ChacharZWarszawy fikołka bym zrobił, jakbym ich miał tłumaczyć, a nie dodając fotkę Lisa biorącego ślub, a za nimi jego przyszła żona ()
Teraz Ty; tylko nie ściemniaj, że chodziłeś na WF, bo słabo robisz te fikołki.
  • Odpowiedz
@crest: Gościu, weź już usuń posty w tym topiku i idź sobie bo to jest serio żenujące.
Sytuacja z Lisem nijak się ma do tej obecnie, bo Lis nie kreuje się na wzór moralny i nie twierdzi że rozwody to coś bardzo złego. Zresztą @ChacharZWarszawy już cię wyjaśnił dokładnie. Nie brnij w to bo przykro się patrzy na to.
  • Odpowiedz
@Lynxu ale weź mi nie mów co mam robić na portalu ze śmiesznymi kotkami. Zabolało tak was jedno zdjęcie, że aż musisz wołać @ChacharZWarszawy żeby cię wsparł, bo się boisz, że sam sam dasz rady. To jest dopiero żenujące. A jak ci się nie podobają moje komentarze to daj na czarno, a nei płacz jak dziecko.
  • Odpowiedz