Wpis z mikrobloga

@AnhelliWeMgle: Jak już wołasz to pokaże jak wyglądają teraz #chwalesie

Nie nosze ich codziennie według instrukcji - dzień w butach, dzień odpoczywania butów.

Jak zdejmuje to od razu wkładam do prawideł, jak wyschną to od razu czyszcze twardą szczotką - jak trzeba to zmywam stare pasty (rzadko) i kremuje cienko palcem a na zagięciach grubo żeby sie wyprostowały. Jak to wyschnie to czyszcze twardą szczotką żeby spadło to co zaschło i
suqmadiq2ama - @AnhelliWeMgle: Jak już wołasz to pokaże jak wyglądają teraz #chwalesi...

źródło: comment_16437299175TJXJK9WTltAhYBmf13IJi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Dobrze masz rozmiar dobrany?


@suqmadiq2ama: możliwe, że o 0,5 za duże chociaż się trochę rozciągnęły od prawideł, bo po zakupie ledwo te prawidła wchodziły, więc na przyszłość chyba trzeba kupić mniejsze i rozciągnąć do odpowiedniego rozmiaru

+ mam jednak gorsze od Ciebie buty (ale ja tylko biedny student, więc nie bij) i je katuje dzień w dzień, co prawda mam dwie pary, ale drugie się nie nadają na zimę

mógłbyś dać
  • Odpowiedz
@AnhelliWeMgle: Pewnie tak, oprócz długości dobiera się jeszcze kopyto, ja poerwsze które zamówiłem oddałem bo było troche luzu że wcisnąłem palucha za piętą i facet stwierdził że do wymiany bo sie rozklepią moment. No i te jak widzisz gituwa
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: i jak źle dobrałem, to się będą giąć czy chodzi tylko o wygodę, a nie wiem czy dobrze wybrałem, bo nie mierzyłem, a w dodatku buty raczej biedne bo ta wersja postawowa kh, ale jak mówiłem biedny student ze mnie xd
  • Odpowiedz
@AnhelliWeMgle: Zawsze możesz podejść do sklepu z takimi butami poprzymierzać ale nie kupić no i ci wytłumaczą jak buty mają pasować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skóra to skóra, jak dobrze dopasujesz i dbasz to tyle bedzie róznicy że zedrzesz i pójdą do śmieci, za te sie płaci dlatego że można wymieniać podeszwy u szewca przez lata
  • Odpowiedz