Wpis z mikrobloga

Dla Stanowskiego ten rok nie mógł się lepiej zacząć, #!$%@?ł Najmanowi biznes (chociaż w sumie on sam sobie go #!$%@?ł), zrobił sobie przy tym pozytywny PR, zarobił sporo kasy to jeszcze jego kumpel zostaje selekcjonerem reprezentacji xD. Tak tylko przypomnę, że kiedy Czesiu był w Legii, podejrzewano, że dzieli się informacjami z dziennikarzami, więc postanowili to przetestować i podali mu nazwiska piłkarzy, którymi niby się interesują. Oczywiście już po 2 dniach artykuł o tych transferach był na weszło XDDD. Przecież teraz o tym kto będzie powołany będzie szybciej wiedział Stanowski niż choćby Kwiatkowski czy inny pracownik z PZPNu
#weszlo #kanalsportowy #reprezentacja #mecz
  • 15
  • Odpowiedz
@Levandyr: w poważnym klubie o zainteresowaniu zawodnikami powinien decydować trener, bo to on będzie z nimi pracował.
Ale jak się sprowadza trenerowi zawodników, których nie potrzebuje, to wygląda to jak w Legii.
  • Odpowiedz
@Matpiotr: Zgadzam się w 100%, ale co to ma do rzeczy? Usprawiedliwiasz Michniewicza, że skoro Legia nie uzgadniała z nim wszystkich transferów, to mógł strzelić z ucha do dziennikarzy, kiedy o jakichś transferach się dowiadywał?
  • Odpowiedz
@Levandyr: Stanowskiego można nie lubić, ale utworzenie Kanału Sportowego dało mu mega pole do popisu, bo samo pisanie artykułów czy to przez niego czy przez jego ziomków to nie to samo co robić dymy na jutubie, inne zasięgi, inne pieniądze itd, już z Jaśkiem Kapelą się wybił, znaczy się na nic, a co mówić o Najmanie, on się wkręcił na maxa w jutub, gdyby nie to że chce być dziennikarzem sportowym,
  • Odpowiedz
@Levandyr: człowieku, a skąd Di Marzo wiedział że Zołsu będzie trenerem Polski, zanim ryży poinformował?
Teraz jest okno transferowe i dziennikarze kilka dni wcześniej informują o jakichś plotkach transferowych.
Kompletnie w dupie to mam czy 711 będzie z kanałem sportowym ustalał powołania. Mogą nawet robić hejtpark tydzień wcześniej i niech słuchacze ustalają.
Ważne żeby te patałachy coś prezentowali.
  • Odpowiedz
@Matpiotr: Tylko zazwyczaj źródłem tych informacji jest jakiś pracownik klubu, który jest blisko trenera lub dyrektora sportowego, a nie sam trener. Po za tym sytuacja o której mowa miała miejsce na początku maja, a okienko transferowe zaczynało się 1 lipca.
  • Odpowiedz
@Levandyr: nie mogę się doczekać hejtparków pomeczowych i wystawianie jedynki trenerowi oraz krytyka na pokaz a potem przy grillu Stano i Michniewicz będą mieć bekę z tego xD
  • Odpowiedz
@mroznykasztan: Mam ci tłumaczyć jaką role w drużynie pełni trener a jaką np. pan Iksiński, asystent dyrektora sportowego?
@szuleer: Właśnie ciekawi mnie to, pamiętam, że mejweni od samego początku jechali z Brzęczkiem czy z Sousą, ciekawe jakie będą komentarze ich po tym jak przegramy baraże i wypadniemy słabo w pierwszej kolejce ligi narodów, czego oczywiście nie życzę reprezentacji, ale moim zdaniem to jest teraz najbardziej prawdopodobny scenariusz.
  • Odpowiedz