Wpis z mikrobloga

Hej, cały czas się zastanawiam... Można kupić GTA V za 65zł na xboxa series S. Myślicie, że warto? Biorąc pod uwagę, że przeszedłem dawno temu na PC fabułę i grałbym tylko w online, czy warto zaczynać bez tych kart shark? (jak rozumiem to są karty z kasiorą?).

#gtaonline #xbox #gtav
  • 12
@Elementx: GTA Online prawdopodobnie będzie rozwijane jeszcze dobre 3-4 lata, jeśli nie dłużej. Myślę, że warto o ile nie przeszkadza Ci tak zwany grind/farmienie, czyli robienie przez 5 godzin w kółko tego samego, żeby mieć te 5 mln, przekłada się to na około najdroższe 2 auta bez tuningu. To gra online, więc dobrze jak znajdziesz sobie jakąś ekipę z którą przyjemniej będzie grać. Karty Shark to jedyne mikro transakcje, jest to
@Elementx: pewnie kontrowersyjna opinia ale najlepiej pogrindować tylko trochę, a później używać do zarabiania gliczy na klonowanie. Potem można się już cieszyć z gry.
@Elementx gra jest tak specyficzna a silnik tak pobugowany (na pc jak się wgrało 100% save do kampanii to w trakcie jednego napadu w online respawnował się helikopter i strzelam że to dalej jest xD) że w legitny sposób mało kto zarabia. Ja bym polecił sea of thieves, bo poziom grindu jest taki sam a normalnością nie są sytuacje że #!$%@?łeś setki godzin na coś co chłop zdobył prostym glitchem powstałym w