Wpis z mikrobloga

Łączenie zatrzymania Maty z wypowiedziami jego ojca, albo sugerowanie jakichś politycznych prowokacji zakrawa o teorie spiskowe. Jak wiadomo, zupełnie nieprawdopodobne jest, że mokotowski banan i raper jara zioło, po prostu się to nie zdarza.

Również nie ma najmniejszych powodów by uważać, że seria pogróżek które dostają politycy/osoby publiczne niepisowskie jest w jakiś sposób efektem działania PiSu. Zapewne w ten spoofing bawią się jakieś trolle z kurachena.

Niezaprzeczalne z kolei jest, że PiS będzie temat Maty grzał do śmierci i znowu wzbudzi gniew ludowy swoich widzów, w efekcie czego im wzrosną sondaże.

#mata #neuropa #4konserwy #bekazpolakow #bekazpisu
  • 18
w efekcie czego im wzrosną sondaże.


@Majk_: i słusznie, ja to mam 50 lat i nie rozumiem po co te młode pokolenie sięga po NARKOTYKI a takim jest marihuanen. Ksiądz powiedział mi że od tego się zaczyna a potem kokaina i wojny narkotykowe. Dlaczego nie mogą się napić wódeczki?

Młodzi sięgają po narkotyki przez liberałów. "róbta co chceta", zamiast do kościoła, z żoną i dziećmi.
@mel0nik To fskt, że jakakolwiek kara za taką ilość zielska to absurd, ale takie jest prawo już od dawna i w sumie zwłaszcza osoby powszechnie znane powinny się do tego prawa stosować. Kurde, nie świadczy to najlepiej o inteligencji Maty, jeśli ciśnie na rząd i polityków i tak się podkłada. I w tym momencie ze zwykłego zatrzymania gościa z zielskiem mamy "aferę polityczną".