Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Tak się zastanawiam
Słowik wam #!$%@? przeszkadza pomimo że został uniewinniony w sumie z zarzutów odnośnie mafii pruszkowskiej i żadnej śmierci mu nie udowodniono ale się domyślacie że tak musiało być
A Czesiu już nie chociaż w piłkarskim świecie jest na podobnym poziomie co Słowik w ogólnym. Wykonał 711 połączeń do fryzjera ale w sumie to nie wiadomo po co, dzwonił #!$%@? do kolegi ( ͡ ͜ʖ ͡) przecież on powinien być skreślony w piłce na zawsze i jeśli chcecie #!$%@?ć Słowika z życia to również powinniście #!$%@?ć Czesia ale to kolega stana więc jego kościół czegoś takiego nie zrobi

#!$%@? hipokryci a Stanowski to już w ogóle XD szkoda że Najman jest tak głupi i nie potrafi tego pokazać

#mecz #reprezentacja #kanalsportowy #weszlo
  • 14
  • Odpowiedz
@zajebotka: porównywanie niszczenia ludzkiego życia do łamania zasad w jakiejś śmiesznej gierce dla rozrywki xD

też uważam że Michniewicz powinien być na marginesie polskiej piłki, jeśli sąd ukarałby go prawomocnym wyrokiem.
  • Odpowiedz
@joolekk: No właśnie, a Michniewicz się z nim kumplował i widać, że dość mocno. Kumplował się z gościem, który nie wahał się użyć siły, żeby świński flak wpadł do odpowiedniej bramki. Rozumiem, że to jest spoko według Ciebie i Zakolak nie jest hipokrytą w tej kwestii? Prezydenta Wielunia można wyzywać, bo przyjął ofertę przygłupa Najmana, ale o Czesiu już nie powie ani słowa, mimo że ten kolegował się ze zwykłym bandziorem
  • Odpowiedz
@zajebotka: Tak nie wolno porównywać jest skala Krzysio wyjaśnił, można zatrudniać patusów i przestępców byle nigdy nie stali na czele zorganizowanej grupy Czecha to w ogóle nie wolno dotykać bo to kolega Krzyśka jak możesz
  • Odpowiedz
@zajebotka: kolejny któremu trzeba tłumaczyć. Tu chodzi przede wszystkim o to w jaki ta gala jest promowana i to jest niesmaczne. Podejrzewam, że jakby siadać go na tronie dali go do klatki, to nikt by nie miał problemu.

Nie popieram kandydatury Michniewicza, bo wątpię, żeby dał radę, wolę dobrego zagraniczniaka który by pomógł naszym trenerom, ale:

Analogicznie: Gdyby wybrali Michniewicza i Kulesza go zaprezentował: "Panowie, teraz to mamy wszystkie mecze kupione
  • Odpowiedz
porównywanie niszczenia ludzkiego życia do łamania zasad w jakiejś śmiesznej gierce dla rozrywki xD


@joolekk: To dlaczego ich porównujesz? OP przecież wyraźnie napisał, co miał na myśli
  • Odpowiedz
@zajebotka dawno to mówiłem, dlaczego wszyscy biorą Czesia który #!$%@? jest zamieszany w ustawianie meczy? To ci odpowiedzą "bo prokuratura nie postawiła zarzutów" no tak czyli 711 połączeń to było w ramach troski o starego kolegę który już jest wiekowy ( ͡º ͜ʖ͡º) dla mnie od zawsze to jest śliski typ, i choćby nie wiem co zrobił, dla mnie będzie cały czas zamieszany w afete korupcyjna. I
  • Odpowiedz
@fxd_: dałem takie porównanie jakie dałem, chodziło mi tylko o hipokryzję Stana, patrząc na to że człowiek odpowiadający za śmierć innych nie powinien być 'celebrytą' bo robił jedne z najgorszych rzeczy jakie można robić - tak samo Czesiu powinien być skreślony w piłce (chodzi mi tylko o piłkę idioci z górnych komentarzy, może robić wszystko inne) bo robił rzeczy które są najgorsze jakie można zrobić w tym sporcie
  • Odpowiedz