Wpis z mikrobloga

Jakie polecacie gry z własnego doświadczenia, które jak najbardziej wykorzystują te wszystkie ficzery pada. Jestem w szoku po szybkim ograniu astrobota jak ten pad dużo dodaje do rozgrywki.
#ps5
  • 12
  • Odpowiedz
@Brightsider: z czasem, ponad rok od premiery i nie ma specjalnie gier pod to xD Moje doświadczenia z tą konsolą są albo zajebiste albo tragiczne, nic pomiędzy
  • Odpowiedz
@vteq: no moją pierwszą grą był astrobot i byłem pod wrazeniem jak dużo ten pad zmienia,ale ta gra była zrobiona właśnie w takim celu xD Teraz się tylko #!$%@? jak widzę zmarnowany potencjał w co niektórych produkcjach
  • Odpowiedz
@vteq: @Brightsider:
Wszystkie exy Sony mają. Może nie 100% ale 90% już prędzej. Rzadko używana się żyroskopu.
Returnal
Ratchet
Demon souls
Control
Re8
Metro exodus
Miles morales
Alan wake
Deathloop
Scarlet Nexus

To tylko to co ogrywałem i pamiętam że było.
  • Odpowiedz
@vteq: Oczywiście, ze są. Nawet w głupim wreckfest z 2014 roku to dodali jak robili wersje nextgen. Czasami po prostu, albo się nie da wrzucić fajnych efektów (przez jakaś misje w grze czy coś), albo będą przeszkadzać w grze i dev stwierdzi ze nie doda. Gadanie ze nie ma specjalnie gier pod to to trochę xD
  • Odpowiedz
@vteq: Deep Rock Galactic wciąż dostępne w PS Plus robi świetny użytek z dualsense, zwłaszcza z adaptacyjnych triggerów. Byłem zaskoczony jak silny opór stawiają gdy próbuje się strzelać z broni przy pustym magazynku.
  • Odpowiedz
  • 3
@vteq Tsushima director's cut fajnie wykorzystuje dual sense. Grasz na flecie to masz wrażenie że pad rezonuje z częstotliwością dźwięku fletu, jazda na koniu, walka
  • Odpowiedz
  • 0
@vteq A grałeś w gry na PS5 czy liczyłeś na DualSense w grach PS4? XD Przecież jest masa gier korzystających z tych ficzerow, by tylko wymienic Returnal, Ratcheta i Demons Souls.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@greven dlatego pytam w co warto pograć bo niektóre gry jak np. Fifa 2022 korzystają z tych opcji ale bez jakiegoś szału w przeciwieństwie np. do astrobota, domyślam się, że są gry na PS5, które korzystają z tego lepiej lub gorzej
  • Odpowiedz
  • 0
@vteq ciężko aby każda gra wykorzystywała wszystkie nowe funkcje, nie ważne czy sensownie czy nie. Astro to gra stworzona wyłącznie do prezentacji. Taki Returnal ma genialna implementację.
  • Odpowiedz