Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi co się dzieje ze złymi uczniami z liceum. Z takich powiedzmy mniej wymagających, gdzie zdawałnosc matur nie była była 100%. No bo ja znam samych tych z dobrych szkół i co najniżej przeciętnie się uczących. A bardzo mnie ciekawi jak sobie mogli życie poukładać ci najsłabsi licealiści ze szkół o niewysokim poziomie
  • 67
  • Odpowiedz
@krm_: z tymi 100% chodzilo mi o to, ze w liceum nie było przypadków by ktoś nie zdał matury ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niekoniecznie ze wszyscy zdawali na 100% xD
Ja to raczej taki przeciętniak z niezłego liceum, ale wielu moich znajomych jest po topce LO
  • Odpowiedz
@Moseva: Z własnego przykładu moge Ci powiedzieć ze taka słabsza uczennica nie ułożyła sobie życia i skończyła na wykopie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak zwykle musiało się trafić kilku ekspertów powielających cudownie szkodliwy mit o tym że szkoła blokuje możliwości. No i oczywiście ego ludzi którzy pół zycia spędzają na wypoku albo graja w gierki zamiast się uczyć polechtane.

No bo na #!$%@? ja mam się uczyć, będę tym płatkiem śniegu, któremu się udało.

Tak, nielicznym się uda i pewnie gdyby zadbali nieco bardziej o swoje wykształcenie to udało by im się bardziej a sukces
  • Odpowiedz