Wpis z mikrobloga

Kiedyś kupowałem na allegro i się nie przejechałem ani razu. Myślę że Ci ludzie zarabiają na tym bo np. wrzucają sobie rachunki za tel w koszta.
@rawison: Daj se siana, tani gold = gold kupiony kradzioną kartą kredytową, więc za chwilę obudzisz się ze zbanowanym kontem. Golda i czołgów premium nie da się transferować między kontami, jedynymi legitnymi źrodłami są sklep premium i fizyczne/wirtualne kody podarunkowe - więc nie ma czegoś takiego jak "tańszy gold", nigdy nie było i nigdy nie będzie, każda oferta na Allegro i podobnych serwisach aukcyjnych to zwykły scam.
@Luko: No właśnie w kwestii allegro też jestem tego zdania, przejrzałem jedną aukcję i tam chłop bodajże ładował to przez telefon, tylko jak mówię, dla samych paru złotych różnicy szkoda zachodu, ale dzięki za opinię :)
@mnik1: @sheridan97: Wiadomo, jakiś oczywistych scamów nie tykam, bo na tyle głupi nie jestem, myślałem, że gdzieś oferują sprawdzone kupno za np. nadmiar kasy na paysafe cardach albo z telefonu, albo chociażby wcześniej wspomniane gift cardy, wiem, że do niektórych gier takie coś funkcjonowało. No nic, dobrze wiedzieć, trzeba czekać w takim razie na jakiś kupon od WG i to będzie chyba najlepsza opcja :D
@rawison: virtual_bidder na Allegro. Kupuje regularnie i zero problemów. Robisz zakup na swoim koncie wg przez płatność Orange, chłop po prostu wysyła ci nr tel i pin na webczacie i tyle. Żadnych lewych kart kredytowych, tylko wrzucanie w koszta działaności telefonu.