Wpis z mikrobloga

@RafiRK:

Iniesta to jedyny gracz z Barcelony, który z miejsca nie dostałby roli głównej w Hollywoodzie albo i nawet Bollywoodzie. Prawdziwi fani piłki nożnej nie lubią Barcy, ale lubią Inieste, sprawdzone info, potwierdzone u samego papieża.
@Oskarek89: co za kretyńskie stwierdzenie; spotkałem się gdzieś z tym w sieci i opierać na tym swoje zdanie - to jest śmieszne. Iniesta sezon ligowy miał słaby, miał jakieś urazy i nie grał w pełni formy. Przemawia za nim tylko świetna dyspozycja na Euro (i bycie MVP na tym turnieju). Został też najlepszym graczem minionej edycji LM, choć nie wiadomo dlaczego.
@Oskarek89:

To jest #!$%@?. To, że Iniesta jest gorszy od Messiego czy Ronaldo to fakt, ale... Złota piłka to nie nagroda, o której decydują liczby. To nie Złoty But. I co z tego, że Kaka miał więcej asyst? Styl Barcelony sprawia, że podanie otwierające do bramki bardzo często nie jest asystą, bo np. Pedro z Messim potrafią jeszcze ze 3 podania wymienić. A jeśli naprawdę twierdzisz, że Kaka w tym sezonie
@Oskarek89: no, na dobrą sprawę wyręczył mnie yahoo, ale mogę dopisać, że: Kaka to inny typ zawodnika (bliżej mu do napastnika niż środkowego pomocnika), a te statystyki (którymi nie zmierzy się wartości pomocnika takiego jak Iniesta) nabijał głównie na mało wartościowych przeciwnikach. No i jeśli inaczej, to dyskusja nie ma sensu.