Wpis z mikrobloga

Czasem lubię zrobić coś dziwnego, spróbować czegoś nowego i zobaczyć czy się spodoba ( ͡º ͜ʖ͡º)
I tak ostatnio obejrzałem pierwszy raz od wielu lat jakieś #anime, w postaci 20 odcinków Naruto.
Niby ok, ale mam pytanie czy opłaca się oglądać dalej, bo:
- wkurza strasznie powolna akcja i retrospekcje z poprzedniego odcinka. Tak, wiem że to pewnie standard, bo pamietam jak ogladałem z dzieciaka kpt. Tsubase i też przez dwa odcinki było jedno podanie xD Czy to się troche zmieni potem?
- walki są średnie, mało dynamiczne, a duzo bardziej podobaja mi się i nawet śmieszą takie głupie sytuacje, że ktoś np. coś powie i wszyscy robią jakieś głupie miny. Czy to wygląda podobnie dalej?
W skrócie: jak po tych 20 odcinkach serial dla mnie to takie 5/10 to opłaca się patrzeć dalej?
#pytanie #naruto
  • 7
@max1983: To zależy ile masz lat, jak to oglądałem jako młody nastolatek to mi się podobało, choć do czasu bo nigdy tego nie skończyłem. Dzisiaj nie mógł bym tego obejrzeć właśnie z powodów o których piszesz. Jeśli masz tyle lat co w nicku to raczej ci się nie spodoba. Jeśli chcesz coś w podobnym gatunku, to może spróbuj Hunter x Hunter, gdzie walki są najciekawszym elementem.
@max1983: Bardziej dynamicznie jest w Shippudenie, chociaż pomijaj fillery, bo większość jest taka sobie. Jest trochę głupotek w fabule (zwłaszcza pod koniec), decyzjach bohaterów itd, ale ogólnie dynamiczniej. Z Naruto, tym pierwszym, jest taki problem, że trochę się z tym dorastało, razem z bohaterami. Dlatego dla osoby, która obecnie zaczyna od zera to może być nudnawe :P W samym Shippudenie będzie też trochę retrospekcji
@max1983: Naruto to tak zwany shounen czy taka szansa na sukces w swięcie anime dla młodych chłopaków. Polecam raczej poszukać czegoś co ma mniej odcinków np. Berserka. ! Możesz też spróbować Odd taxi bardzo undergroundowe ale mega dobre anime z poprzedniego roku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Możesz też spróbować Odd taxi bardzo undergroundowe ale mega dobre anime z poprzedniego roku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Gigamesh: Ej to było naprawdę fajne! Niezła historia, przeplatana śmiesznymi bzdurami jak rapujący gangster i pielęgniarka z capoeira ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jeśli możesz polecić coś podobnego, to chętnie sprawdzę. Chodzi mi o podobieństwo co do tematyki. Że nie jest to kolejny serial o jakichś