Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ksander: imo jak z Rzeszowa to podjechał bym ski race w łańcucie, kiedyś byłem częstym klientem, w tym sezonie coś lecą w kulki, ale jeśli chcesz mieć dobrze zgrane buty to chyba do nich bym się udał
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@paniczhrabi: ja też nie byłem bo nie zdążyłem, jechaliśmy ze znajomym na narty, potrzebowaliśmy sprzętu typu pokrowce, jakieś duperele. Znajomy pojechał do ich sklepu, na drzwiach kartka że nie otwierają sklepu stacjonarnie, tylko internet. Kumpel do nich zadzwonił nikt nie odbierał. Dodzwoniliśmy się dwa dni później, zamówiliśmy, chcieliśmy odebrać osobiście (jest taka opcja) ale ostatecznie nam to wysłali też nie wiem jakim cudem xd no i zamowienie przyszło niekompletne tak o
  • Odpowiedz
@paniczhrabi: @xDyzio: @ksander: skirace tylko online. W Decathlonie maja fajna miarkę do stopy, przydaje się w wyborze bo istotna jest szerokość stopy oprócz długości. Najlepsza obsługę miałem na podwisloczu w CitySport i tam tez kupiłem. Żeby dopasować buta podgrzewa na miejscu żeby można było poczuć buta jaki będzie jak już go zagrzejesz stopa
  • Odpowiedz