Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Ktoś_tam: "Żyć w Polsce AD 2022 i nie nabawić się nerwicy to trzeba mieć zajebiście silną psychikę.

Trwająca od 2 lat pandemia, która spustoszyła kraj nie tylko pod względem zdrowotnym, ale też gospodarczym. {...} Myślisz, że to już ci koniec i może jakoś wytrzymasz? To dowalimy ci polski ład aż się zesrasz k*rwo prywaciarzu, {...}

Jakby tego było mało, {...} wschodnią granicą szykuje się wojna, która nie wiadomo jak się potoczy i jak wpłynie {...}. Nawet jakby się okazało, że jednak do wojny nie dojdzie, to życie w niepewności wcale bardziej komfortowe nie jest."

JA:
Zasada nieagresji harmonia interesów
Wymiana wartości za wartość
Racjonalny egoizm to życie pełnią życia
I tak wykuwasz wewnętrzną hardość

(Więc działasz sam i niezależnie
Tworząc wartości obiektywne)

#obiektywizm #racjonalizm #filozofia #kryzys #kelthuz #taktrzebazyc
j.....r - Ktoś_tam: "Żyć w Polsce AD 2022 i nie nabawić się nerwicy to trzeba mieć za...

źródło: comment_1643037624ixYvvTvLzCMNocvQJndsr0.jpg

Pobierz
  • 2
@janinapomidor: Ja zgadzam się z tym KimśTam...

Mimo, że na początku pandemii dobrze się trzymałem (jako introwertyk pracujący zdalnie), to obecnie jestem tak psychicznie zmęczony stanem epidemii i nielogiczną walką z nią, złymi wiadomościami oraz nowym wałem i inflacją - że nie mam już energii życiowej i żadnego morale, jestem totalnie zdemotywowany jako człowiek i jako obywatel. Na razie piszę o stanie psychicznym bo fizycznie i finansowo dopiero zacznie mnie to
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@danieldan: niby się zgadzasz-a jednak co do końcówki, i twojego "morale" i patriotyzmu-wcale nie masz tej troski o kolektyw, ani tego poczucia wspólnoty-co ten ktoś z którym ponoć się zgadzasz ( ͡º ͜ʖ͡º)