Wpis z mikrobloga

#srebro #monety #monetybulionowe #metalmarketeurope
11.12 zakupiłem w Metal Market Europe srebrne monety bulionowe. Miały one czas dostawy 37 dni. Do dzisiaj nie ma żadnego info a co gorsza 19.01 wysłałem im zapytanie i wciąż nie otrzymałem odpowiedzi. Jest się czego bać?
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nielubiekalafiora: @there_is_no_spoon: No właśnie też się zastanawiam bo internet o tym milczy a krs nie ma wpisu o upadłości.

ps. Masz chyba nadmiar poczucia humoru, ja wydałem 300 zł więc tylko zrobiłem szybkie wyszukiwanie w google oraz KRS ale w sumie jakbym ja prowadził taką spółkę to nie pozwoliłbym sobie na takie plotki i właśnie kontaktowałbym się z działem prawnym. Jak dla mnie jednak przesada.
ps. Ewentualnie jak
kepak - @nielubiekalafiora: @thereisno_spoon: No właśnie też się zastanawiam bo inter...

źródło: comment_1643033969j1ZNInSsAMgG0l8C3cR55b.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@there_is_no_spoon: Przywróć fejki to się przekonamy :-)
@nielubiekalafiora: Na logikę prowadzić cokolwiek co jest jakkolwiek związane z zaufaniem a ktoś zaczyna trollować twoich klientów w taki sposób. Nie chodzi mi o to czy było to śmieszne czy nie ( było) ale jak dla mnie to trochę przesada.

ps. Nie kupie chyba więcej bulionówek ( ewentualnie złoto), ale chciałem mieć coś na czarną godzinę. Więcej ze sklepu nie skorzystam.
  • Odpowiedz