Wpis z mikrobloga

@swiety_spokoj: Tak. Oczywiście masz rację. Tylko, że to nie wina kobiet a #przegryw który najczęściej jak mu się #logikarozowychpaskow spodoba to się boi zagadać nawet szukając sobie tysiąca wymówek w stylu a bo dostanę kosza, a bo jest za ładna, a bo jest z koleżankami a bo mam za mało pieniędzy albo w przypadkach bardzo ciężkich zganiając winę na tę babę co mu się podoba ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Cztero4tomowy_: a po #!$%@? w ogóle próbować, skoro od razu wiadomo, jaki będzie rezultat? Jak 99% ludzi skaczących z 3 piętra połamało sobie nogi, to mimo wszystko ja też powinieniem skoczyć, bo może akurat będę tym 1%?
  • Odpowiedz
A czyja do cholery jak nie twoja wina? XDD ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pisząc takie rzeczy to sam sobie plujesz na mordę i to jeszcze pod wiatr. Charakteru nie wybierasz po pierwsze tylko zdobywasz go idąc przez życie.
  • Odpowiedz
A czyja do cholery jak nie twoja wina? XDD ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pisząc takie rzeczy to sam sobie plujesz na mordę i to jeszcze pod wiatr. Charakteru nie wybierasz po pierwsze tylko zdobywasz go idąc przez życie.


@Cztero4tomowy_: ładne czarno białe spojrzenie na świat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Posłuchaj no, oskarku

Po pierwsze - jaka to wina Mirka 5/10, że na 20
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: > Oskarku HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAA
  • Odpowiedz
I co, ty robisz człowieku? W to chyba wszyscy macie jakiś dziwny obronny mechanizm wyparcia właśnie kaleczący logikę i to tak ostro ( ͡° ͜ʖ ͡°) Taka to wina Mirka, że nawet teraz zamiast pomyśleć co jest nie tak z tobą jeśli masz takie problemy to nazywasz #logikarozowychpaskow flondrami. Po pierwsze gdzie ja napisałem, że masz coś robić dla nich jak już masz coś robić to dla samego
  • Odpowiedz
@akomutopoczebne: A jak mam niby odpowiadać inaczej na wasze komentarze niedorzeczne? Ja mam wrażenie momentami, że w trollujecie solidnie po prostu. Jeden mi napisał, że jestem Oskarkiem chociaż właśnie przez to, że nim nie jestem mam dobre relacje z płcią przeciwną między innymi a drugi, że piszę komentarze po kryjomu gdzieś wszystko jest publiczne. Poza wyjątkiem tego, że ten usunięty to jest dokładnie ten sam komentarz który już jest tyle, że
  • Odpowiedz
@Cztero4tomowy_:

A jak mam niby odpowiadać inaczej na wasze komentarze niedorzeczne


Nie no ok, każdy się przedstawia w takim świetle jakim chce, choć jak dla mnie reakcja na "oskarka" była trochę na wyrost.

bycie ładną laską obecnie jest takie samo wspaniałe jak tak samo słabe bo tym laskom ciężko jest znaleźć w tym morzu stulejarzy


No nie żeby coś, ale jednak lepiej mieć za duży wybór, niż nie mieć niczego do
  • Odpowiedz
@Cztero4tomowy_: oskarek to było nawiązenie do Twojego mindsetu. Twoja wypowiedź:

A czyja do cholery jak nie twoja wina? XDD Charakteru nie wybierasz po pierwsze tylko zdobywasz go idąc przez życie.


Jest po prostu niezbalansowana i charakterystyczna dla ludzi, którym sprzyjało szczęście. To zbadane zjawisko - osoby, które zaczynają z lepszą talią kart pouczają innych jak mają grać i się nad nimi wywyższają. Przełożyłeś cały ciężar winy #!$%@? na osobę #!$%@?ą. Moja
  • Odpowiedz
osoby, które zaczynają z lepszą talią kart pouczają innych jak mają grać


@swiety_spokoj: No, no, świetny argument. Szkoda, że jak ktoś ma opinie podobne do @Cztero4tomowy_ mając samemu nieciekawy start w życiu to i tak większość dyskusji z #przegryw kończy się masą wymówek, dlaczego to akurat u was czegoś się nie da zmienić. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz