Wpis z mikrobloga

@randomwykopek: jak laski piszą że nie chcą fwb czy ons, to niekoniecznie znaczy że faktycznie nie chcą, tylko JUŻ nie chcą. W sensie dopiero co skończyły z taką relacja i teraz chcą faceta na stałe. Tylko że wiadomo, zanim się go znajdzie to trochę czasu mija, a tu jakiś przystojny Alvaro sam proponuje więc ten jeden raz więcej nie zaszkodzi, nie zawsze się od razu znajduje miłość.

Dlatego jak któraś ma
@p0lybius: właśnie nie. W wiekszosci przypadków jak dziewczyna ma No ONS / FWB w opisie to właśnie tego chce tylko oszukuje sama siebie, bo wtedy udaje, że ona taka nie jest i jak onsik się jednak zdarzy to ona pomyśli „hej przecież napisałam otwarcie, że tego nie chce, to on tego chce, wszystko jest ok hihi”. Wiem, to kompletnie nielogiczne, ale laski nie myślą logicznie jak faceci. One myślą głównie emocjonalnie.
Sami eksperci widzę xD wiedzą i doświadczenie zdobyte poprzez lata budowania relacji z kobietami xD

Pewnie żaden z was z taką wiedzą nigdy samotny nie był


@Nester86: Akurat aby złapać ons z laską która ma w opisie no ons to wystarczy pół godziny + trochę alkoholu ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Moje doświadczenia również są takie że jak laska ma w
@majkkali: no mniej więcej do tego samego to się sprowadza, czy się ma takie relacje czy nie, jak się napisze że nic z z tego to czują się rozgrzeszone a praktyka jest inna. Jak ktoś ma takie układy i w pewnym momencie uznaje że czas na normalny związek to też działaja często wyrzuty sumienia i się pisze ze takie a takie rzeczy nie interesuja