Wpis z mikrobloga

@Sleepypl: Sporo było tam takich głupotek, jak to że za pierwszym razem mógł dodać jakieś wyjątki do zaklęcia, a na koniec zdecydował że nikt ma go nie znać. Ale film bardzo spoko ogółem
  • Odpowiedz
@Patol0g mi trochę nie pasuje, że gościu jest geniuszem, a będzie żył w jakiejś klitce, zamiast pracować np w laboratorium. Nawet kwestia super siły - no choćby ochroniarzem jakiegoś biznesmena mógłby zostać.
  • Odpowiedz
@krzywy_kanister: Mi wystarczyło że nie oglądałem trailera i nie szukałem celowo spoilerów, znajomi wiedzą czy już oglądałem, a jak nie to spytają.
Gdybym wiedział co się będzie działo w tym filmie to byłby jakieś 2-3 razy gorszy i może stąd zawód niektórych.
  • Odpowiedz
  • 5
@Sleepypl dokładnie tak jak napisał @Dolan , zaklęcie wymazuje nie tylko wspomnienia ale też wszelkie dowody. Chyba nikt nie myśli że zaklęcie spowoduje że wszyscy zapomną kim jest Spiderman a wciąż zostaną gazety, filmiki, notatki itp. wiążące Petera z pajęczakiem
  • Odpowiedz
zaklęcie wymazuje nie tylko wspomnienia ale też wszelkie dowody.

@Bleck: wisiorek z czarną orchideą którą mj dostała od pp ciągle jest na jej szyi w ostatniej scenie, więc nie.
  • Odpowiedz