Wpis z mikrobloga

Jak myslicie kto jest przeciwnikiem Nitrozyniaka? Ludzie mowia ze Xayoo ale szczerze nie sadze, skoro kiedys mowil ze za mniej niz 2 mln by nie wyszedl, a Famemma raczej by nie bylo wstanie tyle zaplacic za jakiegos Kreta xd
#famemma #xayoo
  • 11
  • Odpowiedz
@Oskaros: on nawet jakby te pieniądze dostał to by się rozmyślił on jest tak ustawiony teraz że wszystko ma w dupie 10 pachołków za niego strimuje procent mu oddają po co ma się pchać na jakieś walki
  • Odpowiedz
@Oskaros: wrzucałem tu z tydzień temu zdjęcie trenera z Unboxallem i jego trener dał opis coś w stylu "coś się szykuję, niedługo mocne info" to, że zawalczy jest pewne, i imo będzie to Nitro bo Nitro mówił, że biję się w k1 w kat 70, Unboxall waży te +/-70 i jak miał się z Wardęgą bić na poprzedniej gali to dał warunek, że musi to być k1, więc wydaje mi
  • Odpowiedz
@Oskaros: Nitro pocisnął unboxala za bycie fałszywym i coś jeszcze (w okresie kiedy unboxal wyszedl na konfe fame mma do wardegi) + ta sama kategoria wagowa + trenuje. Raczej oczywiste się wydaje ale zobaczymy
  • Odpowiedz
@Enio2000: Xayoo bardzo wątpliwe i mam nadzieje że tak zostanie gdyż ich walka to będzie lizanie po tyłkach. Konopski chyba aż tak głupi nie jest zeby w obecnej sytuacji narażać się na wyzywanie z nitrem gdzie można dużo konopskiemu zarzucić aktualnie. Szpaku vs nitro który siedzi w internecie od tylu lat i streamuje x godzin dziennie przed kompem 0 ruchu?XD Zostaje potężny unboxal który chce załapać atencji żeby jego powrót
  • Odpowiedz