Wpis z mikrobloga

@KingOfTheWiadro Inoks Topór zajebisty, też nim gram, a różowa Czerwonym Strażnikiem. Jesteśmy na 10 scenariuszu + 3 zadania poboczne. 5ty poziom postaci AFAIK.

@TwujKoshmar: scenariusz wprowadzający jak dobrze widzę. Dopiero po 5 scenariuszu będzie już w pełni rozgrywał partię z wszystkimi zasadami. Na razie u OP'a dużo czytania i mało problemów.

@dokutwyjendzy można to bardziej spakować bez problemu. Są na prawdę kompaktowe.
  • Odpowiedz
@TwujKoshmar: @lizakoo
Skończyliśmy wczoraj 4 scenariusz samouczka, ale dość mocno na farcie - porobiliśmy sporo błędów i 2 graczom zabrakło kart na samym końcu, więc Czerwona Strażniczka (dziewczyna kumpla, więc Strażniczka :P) ubijała ostatnie 2 potwory.

Wszyscy jesteśmy tuż przed 2 lvlem, bo w sumie dopiero niedawno zaczęliśmy zdobywać doświadczenie. Pewnie przy kolejnej sesji zrobimy 5 scenariusz i zaczniemy levelować. A, no i ja również gram Toporem.

@Wygryw_przystojniak @dokutwyjendzy
3 osoby
  • Odpowiedz
@KingOfTheWiadro: ta, 4 scenariusz to 1, w którym trzeba pogłówkować. Pewnie jak ja myśleliście:


Mi tak średnio podeszło to ciśnienie, że zaraz się skończą karty i przy zagrywaniu wiem, że długo nie zrobię tego super ruchu.
  • Odpowiedz