Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do osób które uważają ze obostrzenia dla ludzi, którzy się nie zaszczepili to segregacja.
Czy jeśli na basenie jest ograniczenie 30% dla nieszczepow to ja chcąc być fer wobec takich ludzi jak wy-Czyli być przeciw „segregacji”-mam nie pokazywać swojego kodu qr (jestem zaszczepiony. Normalnie) żeby mniej antyszczepow mogło wejść na pływalnie? Czy w takim wypadku walczę z wasza wydumana segregacja?

#koronawirus #covid19 #antyszczepionkowcy
  • 12
@norivtoset: dla mnie segregacja jest chora. Wymaganie certyfikatu nie zmienia nic w trasmisji wirusa, przenosi sie on dokladnie tak samo wiec paszporty nie maja zadnego zastosowania. Powinno sie wpuszczac na taki wielki basen tylko garstke ludzi tak by mieli ogromna przestrzen dla siebie i byli z daleka od innych jak juz. Ale ma to maly sens gdyz zamknieta kopula basenu, brak wietrzenia sprzyja tylko gromadzeniu wirusa.
Co robic w takim razie
@norivtoset mediana zgonów 76 lat, o jakich hospitalizacjach mówisz jak same dziadki na to zdychają.
Segregacja to zamordyzm i będzie rozszerzana. Raz oddana wolność nigdy nie zostanie Ci zwrócona.
odpowiadając na pytanie - jeśli jesteś przeciw segregacji, nie odpowiadaj czy jesteś szczepiony, takie pytania są nielegalne. w sytuacji braku możliwości wejścia, udokumentować sytuację i potem pozew, ewentualnie wezwać patrol policji dla celów dowodowych i pozew .