Wpis z mikrobloga

@chinatechpl: Cześć. Mam pytanko, moze pomożesz. Brzmi bekowo, ale to serio pytanie. Jedną z moich ulubionych funkcji smartfona, jest to, że robi za grajka w łazience jak biore prysznic. Mało firm i sklepów opisując telefony podkreśla, ze maja dobre i mocne głośniki przynajniej w stereo. Bez zgrzytów i pierdzenia i.t.p . Z xiaomi jestem zadowolony, ale redmi note 8 pro ma dobry dzwięk w małej łazience. Jak nie masz głosnika BT, to zapomnijo muzie w pracy czy plenerze. Masz moze jakies godne polecenia typy smarfonów, które robia za "grajki" ? Moze to dobry temat na kolejny film.. Pozdro.
  • 4
Dzieki. Na pewno w swoim czasie sprawdzę. Na razie jeszcze szukam ładnie grajacego telefonu. On i tak leży na półce 2 metry od prysznica, więc nie zmoknie. Chciałbym mieć cos co sie sprawdzi w pracy, albo na imprezce w plenerze / działce, gdzie nikt nie zabrał głosnika. Taki prosto z kieszeni. Dzięki za pomoc :) Pozdr,.
@fretster22: No właśnie mi 12 pro jest wypas jeśli chodzi o dźwięk. Mi 10 pro to też hit. Używam Mi 10 pro właśnie pod kątem dźwięku przy pracach. Spotify i muza na głośniczku daje rade. Słychać basik i jest elegancko. Mi 12 Pro okazał się nawet lepszy.
Czy tańszy mi 12 będzie równie dobry to zobaczę. Recenzja na dniach na moim kanale.

Mi 11 / Mix 4 / Mi 11 Ultra