Z jaka kondycja koncza Wasi grajkowie? Bo u mnie dramatycznie to wyglada. Wszyscy poza obroncami (oni po 60-65) w maja 85 min po 45-50 kondycji. Gram 41212(2) i na poczatku meczu fajnie to wyglada bo bardzo cisne przeciwnika, ale po 60 minucie juz robi sie dramat bo zdarza mi sie tracic po kilka goli i przegrywac przez to. Co z tych ustawien moze miec taki wplyw na kondycje? Bo myslalem ze ten zdecydowany pressing ale roznica jest znikoma jak zmienie na domyslne #fut #fifa
cenzura1 - Z jaka kondycja koncza Wasi grajkowie? Bo u mnie dramatycznie to wyglada. ...

• 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@cenzura1: Dziwisz się? Masz bardzo dużo ruchu z przodu, piłkarze ciągle wybiegają na pozycje, a potem lecą bronić i tak w kółko. Dodatkowo atakujesz dużą ilością graczy bo masz ustawiony suwak zagęszczanie szesnastki ponadprzeciętnie.
  • 0
To jak w takim razie ograniczyc spadek kondycji bez zmiany zalozenia taktycznego? Odpowiada mi bardzo to wybieganie na wolne pole napastnikow i nie chcialbym tego zmieniac
@chim3ra
  • 0
@cenzura1: Nie da się, możesz jedynie zmienić taktykę na kilkanaście minut meczowych by trochę dać im odpocząć i zaoszczędzić wytrzymałości.
@cenzura1: też gram zdecydowany pressing i głębokość 70, ta sama formacja i nie zjada mi tyle kondycji, wszyscy poza jednym CM kończy z pomarańczowym paskiem. Ostatnio zmieniłem konstruowanie akcji ze zrównoważonego na szybkie konstruowanie i zaczęła mocniej spadać stamina, stwarzanie szans też mam na wybieganie do przodu.