Wpis z mikrobloga

Ruscy to niech najpierw kible w domach pomontują a potem się biorą za podbój świata ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Czachaaa: no skądś je muszą ukraść by móc zamontować xD
  • Odpowiedz
@timeofthe: prawdę mówiąc to dla mnie było szokiem jak się dowiedziałem że Rosjanie bardzo nas lubią. Przez to jak zachowuje się władza Rosyjska byłem zawsze przekonany, że przeciętny Rosjanin pluje na Polaków
  • Odpowiedz
@timeofthe: prawdę mówiąc to dla mnie było szokiem jak się dowiedziałem że Rosjanie bardzo nas lubią. Przez to jak zachowuje się władza Rosyjska byłem zawsze przekonany, że przeciętny Rosjanin pluje na Polaków


@Aerwin: Czyli propaganda robi swoje ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aerwin: Obie. Słowianie są non stop skłóceni ze sobą podczas gdy np. Europa Zachodnia to dobre ziomki XD przypadek? Nie sądzę
  • Odpowiedz
@Aerwin: Rosjanie nas bardzo lubią, tylko łepki przeżarte propagandą są #!$%@?. Na wakacje gdzie nie pojedziesz to się z ruskimi dogadasz. Sam Ci szynkę i wódkę pod buzkę będzie podstawiać.
  • Odpowiedz
@Aerwin: Bo pluje, kiedyś lubili, jak byliśmy ich podnóżkiem i biedakami, jak tylko się uwolniliśmy to mówią, że jesteśmy prostytutkami USA i sprzątamy kible na zachodzie xD
  • Odpowiedz
Och ruscy jacy mili wspaniali, a w czerwonej armii kto był? Zapijaczone bydło które gwałciło i zabijało cywilów. Ale tak oni nas lubią. Ruscy to śmiecie ludzkie do utylizacji każdy z nich
  • Odpowiedz