Wpis z mikrobloga

@duzeelobenc: 3.5 miesiaca, najlepsze, ze settlement code, który dołączasz do aplikacji jest ważny na 30 dni. Przysłali mi aplikacje spowrotem po 3 msc (wszystko) mówiąc, ze mam im dać nowy kod.
@duzeelobenc: na pewno. Odsyłają aplikacje, dajesz drugi raz kod. (Wg COVID update na stronie dvla zrobią aplikacje teraz jest october robiony, potem jak przysyłają to aplikacja jest w połowie zrobiona jakby już wypełniona czerwonym długopisem przez tego co ja „procesował” i po odesłaniu kodu, płacisz za przesyłkę jak chcesz mieć specjał delivery znowu, zajmie z 2-3 tym zanim przyznają prawko, sprawdzisz online czy jest już issued
@duzeelobenc: Jak dzwoniłam do DVLA i powiedziałam im o tym kodzie we wrześniu, to powiedzieli że wiedzą, że jest ważny 30 dni i żeby czekać. Ja nie musiałam im wysyłać nowego, załączyłam wydrukowany screen z moim statusem kiedy wygasa pre-settled ze strony gov i przeszło. Co ciekawe wydali mi prawo jazdy 7 listopada, a po dwóch dniach już miałam dostarczone. Aplikacja wysłana 3 sierpnia ( ͡° ͜ʖ ͡°