Wpis z mikrobloga

Nie dziwi mnie niska sprzedaż biletów na prime bo po za dymem na konfie ta gala jest #!$%@? na maxa. Karte walk układał chyba idiota. Tam większość walk skończy się w pierwszej rundzie.
Kto by pomyślał aby Sobote zostawiać z jaskim grubaskiem, Stiflera z Soroko i jeszcze dwie walki kobiet w tym jedna kurva druga znana z tego ze walczy jej chłopak.

Szkoda było by mi stracić 3-4 godziny na gali na to gówno. 4 walki sa skupione wokół Kamerzysty :):):) oni licza ze nagle na te 5 osób od kamusia sprzedaż 200 000 PPV bo oni mili tyle wyświetleń czy subów. Youtuberzy na których ludzie maja juz #!$%@?.

Jedyna smiszkowata walka to Jaś Kapela - Ziemowit Piast Kossakowski ale oczywiście pomysł na tą walke #!$%@? od Najmana bo są nieogarnięci łagodnie mówiąc.

Zestawienie Muranskiego z Tyburskim lub Soroko i już inaczej by sie patrzało.

80% ludzi z tej karty nie ma fanow, którzy kupia dla nich ppv bo maja w nich #!$%@?. Ich czasy mineły.

a pozatym wszystkie organizacje sa w dupie bo nadchodzi www.instagram.com/patoshowmma/ Niech sie ucza :D
#primemma #famemma #highleague #mmavip #najman #heheszki
Pobierz gruba_czopka - Nie dziwi mnie niska sprzedaż biletów na prime bo po za dymem na konfi...
źródło: comment_1642688224Wq4ewLP66zmZaWy5Gc1B7X.jpg
  • 3