Wpis z mikrobloga

#fut #fifa #fifa22
Mirki mam taki skład, możecie coś doradzić? Zastanawiam się również na ustawieniu jak w screenie 2 (100 zgrania) lub jak w 3 (największa ocena). Dodałem też moich najlepszych graczy:
https://imgur.com/a/9tA5xkz
Ogólnie jestem bardzo słabym graczem (10 liga) i już jeden Mirek bardzo mi pomógł. Co mnie zaskoczył to dostałem chyba najlepszego bramkarza w grze 91 ocena. Dlatego trochę zespół mi zgrania, ale chyba warto go trzymać?
Patres - #fut #fifa #fifa22
Mirki mam taki skład, możecie coś doradzić? Zastanawiam s...

źródło: comment_1642687014PgDts7yNKGLlpIRWfdTwfg.jpg

Pobierz
  • 14
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Patres: Oblak nie ma zgrania więc będzie grał jakby miał paraliż. Jak przesuniesz na ekranie składu prawa gałkę w prawo to ci się pokaze ile jaki zawodnik ma zgrania, takie minimum to 7. No i to nie jest tak że piłkarzem który ma dobry overall będzie ci się dobrze grać ;)
@peeter32 i dlaczego cały skład do wymiany. Często widzę takie komentarze ma wykopie do różnych drużyn ale nie potrafię tego zrozumieć. Mając swoich zawodników jestem w stanie zbudować skład w 100 zgraniu. Mam dobre tempa. Zastanawiam się poprostu dlaczego np. Taki kimpembe jest taki dobry skoro ma tylko 83 punkty a reszta do wymiany. Czym się kierować?
@Patres: zainwestuj 60k i zrob sobie takie cos, jak masz chociaz troche pojecia o grze to spokojnie tym skladem awansujesz pare lig wyzej. Wszyscy obroncy, valverde i llorente styl gry cien, reszta na mysliwym i zrozumiesz dopiero, ze tempo i grywalnosc poszczegolnych kart ma duze znaczenie (bo zawodnicy w twoim obecnym skladzie, nie sa ani grywalni, ani nie maja tempa, zwinnosci)
peeter32 - @Patres: zainwestuj 60k i zrob sobie takie cos, jak masz chociaz troche po...

źródło: comment_1642691268YOfcIgMR9a7HUnDWKh2G6P.jpg

Pobierz
@Patres: też coś napiszę, bo też kiedyś byłem na Twoim miejscu.

Kolega @peeter32 wrzucił bardzo fajny skład.

W zasadzie w fifie panuje PACE WHORING, Musi być wysoka szybkość zawodników, w zasadzie na każdej pozycji. Oprócz tego liczy się jeszcze agility i balance oraz sylwetka zawodnika. Najbardziej zwinni zawodnicy albo mają sylwetkę unique albo lean, stocky to się nadaje na śo i to nie zawsze - lepiej unikać takich zawodników bo będą
@Patres napisales wyzej "Coinsow tyle co nic bo bawię się w wbs". Ja od siebie jeszcze napisze, zebys nie robil wyzwan o byle jakiego zawodnika, ktory tylko wyjdzie. Na sbc staraj sie przepalac karty, ktore masz juz w klubie, dopiero jezeli jest koniecznosc to kup jakis fodder z rynku. Staraj sie robic te sbc, ktore beda najbardziej oplacalne (wejdz sobie na strone futbin, tam masz wszystko). Jezeli bedziesz chcial zrobic wyzwanie o